Bonus i Mirëseardhjes 2023

Shqipëri
Cashable
Melbet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 651 RON
Min Depozita: 8 RON
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Platformë e thjeshtë në përdorim
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
Shqipëri
Cashable
Zodiac Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €100
Min Depozita: €10
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Very Easy To Navigate
 • Big Welcome Bonus
Shqipëri
Playzilla
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 100 USD
Min Depozita: 10 USD
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Chat live
Shqipëri
Cashable
Sportsbetting
Licensat:
Panama Panama
Bonus i Mirëseardhjes: 3000 USD deri në USD 3000
Min Depozita: USD 20
Bast: 40x
Rishikim

Karakteristika

 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Gamë fantastike e tregjeve të futbollit
 • Dizajn fantastik i faqes së internetit
Shqipëri
Cashable
22BET
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €122
Min Depozita: €1
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Big Selection Of Slots
 • Sports Betting
 • Good welcome bonus
Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat: No license available
Bonus i Mirëseardhjes: 160% deri në 480 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Libërtar i licencuar dhe me reputacion
 • Përvojë argëtuese, me temë
Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat: No license available
Bonus i Mirëseardhjes: 60% deri në 3000 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Një gamë e mirë teknikash pagese
Shqipëri
Cashable
1Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 12x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Very Easy To Navigate
 • Fast Payouts
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
Shqipëri
Cashable
Betobet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 100
Min Depozita: USD 10
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Cool Online Casino
 • Faqe interneti e këndshme
 • Shërbim ndaj klientit i mirë
Shqipëri
Cashable
Betmaster
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 200
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Bahigo
Licensat:
Isle of Man Isle of Man
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në TRY 1000
Min Depozita: TRY 500
Bast: 6x
Rishikim

Karakteristika

 • Plenty of Top Games
 • Ekip ndihmues i mbështetjes ndaj klientit
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
Shqipëri
Cashable
Megapari
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 200
Min Depozita: EUR 1
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Fantastic Live Casino
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Bonuse dhe promocione fantastike
Shqipëri
Cashable
BetOnline
Licensat:
Panama Panama
Bonus i Mirëseardhjes: 50% deri në USD 1000
Min Depozita: USD 55
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Sports Betting
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Chat live
Shqipëri
Cashable
1WIN
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 500% deri në USD 850
Min Depozita: USD 170
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Adresa është e përshtatshme për mobile
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Kazino për lojë të menjëhershme
Shqipëri
Cashable
LVbet
Licensat:
MGA MGA
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 50 EUR
Min Depozita: 10 EUR
Bast: 12x
Rishikim

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Gamë Fantastike Promocionesh
Shqipëri
Cashable
18Bet
Licensat:
MGA MGA
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 16x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Plenty of Top Games
 • Established casino
 • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
Shqipëri
Cashable
18Bet
Licensat:
MGA MGA
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Betmotion
Licensat:
MGA MGA
Gibraltar Gibraltar
Curacao Curacao
Isle of Man Isle of Man
Bonus i Mirëseardhjes: 150% deri në USD 40
Min Depozita: USD 5
Bast: 7x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Plenty of Top Games
 • Mobile Casino Included
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
Shqipëri
Cashable
ReloadBet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €120
Min Depozita: €20
Bast: 10x
Rishikim

Karakteristika

 • Easily Navigable Website
 • Great Mobile Gaming
 • Live Games Offered
Shqipëri
Cashable
20 Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €/$100
Min Depozita: €/$10
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Very Easy To Navigate
 • Over 10 Different Languages
 • Several languages, currencies and payment methods
Shqipëri
Cashable
Librabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 500
Min Depozita: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim

Karakteristika

 • Mobile Ready
 • Pranon PayPal
 • Tregje aktive të basteve
Shqipëri
Cashable
Librabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 20
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • Fantastic Live Casino
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Lundrim i thjeshtë
Shqipëri
Excitewin
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 100 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 6x
Rishikim

Karakteristika

 • Mobile-friendly Design
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
Shqipëri
Cashable
ZotaBet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 150
Min Depozita: EUR 20
Rishikim

Karakteristika

 • Huge Selection Of Slots
 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • E disponueshme për përdorim mobile
 • Lojëra të mira kazinoje
Shqipëri
Cashable
888Starz
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: Not stated
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Available on Mobile
 • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
 • Bonuset kur depozitoni
Shqipëri
Cashable
Vave
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në BTC 1
Min Depozita: USDT 20
Rishikim

Karakteristika

 • Mobile Ready Casino
 • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Bonuse dhe promocione fantastike
Shqipëri
Cashable
Coinplay
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USDT 5000
Min Depozita: USDT 20
Bast: 40x
Rishikim

Karakteristika

 • Great live casino
 • Metoda të sigurta pagese
 • Faqe interneti e këndshme
 • Gamë e mirë promocionesh
Shqipëri
Cashable
Starda
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 150% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Ofron shumë promocione
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Shumëllojshmëri fantastike e sporteve
Shqipëri
Cashable
Sportaza
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 50 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: x1
Rishikim

Karakteristika

 • Good welcome bonus
 • Low wagering requirement
 • Faqe interneti e këndshme
Shqipëri
Cashable
Sportsbetting
Licensat:
Panama Panama
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 1000
Min Depozita: USD 50
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Great live casino
 • Turne Emocionues
 • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit