sq
Political betting sites më e mirë Shqipëri 2024
57

Political betting sites

Political betting sites më e mirë Shqipëri 2024

Shqipëri
Cashable
Zodiac Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • 24/7 customer support
 • Handikapë aziatikë
 • Pamje aziatike
 • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
 • Pak kufizime për shtetin
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Kufij të lartë të fitimeve
 • Mbi 500 ndodhi live në ditë
 • Shumë mundësi pamjesh
 • Faqe interneti në disa gjuhë
 • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
 • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit

Political betting sites

Po kërkoni për baste politike më të sigurta? Ky çështje po bëhet edhe më e rëndësishme në prag të zgjedhjeve presidenciale të vitit 2024 në Shtetet e Bashkuara. Faqet e basteve për zgjedhjet po bëhen gjithnjë e më të njohura, duke ofruar shqyrtim të tendencave politike dhe opinionit publik. Avantazhet kryesore përfshijnë qasjen në një gamë të gjerë të tregjeve, nga politika lokale deri te ajo ndërkombëtare.

Do të gjeni të gjitha këto avantazhe në listën tonë të faqeve zyrtare për baste politike. Këto faqe ju ofrojnë koeficiente të larta për ngjarjet politike, bastet të qarta dhe, mbi të gjitha, mbështetje cilësore të lartë. Besoni zgjedhjes suaj politike dhe bëni baste të mençura.

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Political betting sites
  • Best Political betting sites
  • New Political betting sites
  Sorting
  Shqipëri
  Cashable
  Paripesa
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 1
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Shumë bonuse dhe promocione
  • Kërkesa bast-vënieje të pakta
  • Monedha të shumta të disponueshme
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Cashable
  Astekbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 25% deri në TRY 500
  Min Depozita: TRY 100
  Bast: 25x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Modern, mobile-friendly online casino
  • Rregullatorë të Besuar
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • Çmim i arsyeshëm ndërmjet konkurretëve
  • Një gamë e mirë teknikash pagese
  Shqipëri
  Cashable
  Oppa888
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% deri në EUR 137
  Min Depozita: EUR 9
  Bast: 10x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Lojëra live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Cashable
  Mr Green
  Licensat:
  DGA DGA
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Baste Falas: 20 EUR deri në EUR 20
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 1x, 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Aplikacion mobile
  • Me shumë licenca
  Shqipëri
  Cashable
  Megapari
  Licensat: No license available
  Saturday Deposit Bonus: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 5
  Bast: 3x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Bast me 1 klikim
  • Ndërtues i Basteve
  • Shkëmbim Bastesh
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  Shqipëri
  Pinnacle
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Great Casino Games
  • Tregje aktive të basteve
  • Kufij të lartë të basteve
  • Tërheqje të shpejta
  • Opsion i rivendosjes së bastit
  Shqipëri
  Stake
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Tregje aktive të basteve
  • Pak kufizime për shtetin
  • Regjistrim i shpejtë dhe i thjeshtë
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  Cashable
  DuoBetz
  Licensat:
  Costa Rica License Costa Rica License
  4th Deposit Bonus: 100% deri në EUR 5000
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 7x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • E thjeshtë në kontakt
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Shumëllojshmëri fantastike e sporteve
  Shqipëri
  Cashable
  CasinoMega
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 10x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Huge Selection Of Games
  • Live Chat Available 24/7
  • Great Mobile Casino
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  Shqipëri
  Cashable
  Winsmania
  Licensat:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Bonus i Mirëseardhjes: 175% deri në EUR 2000
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Casino Available
  • Live Support Chat
  • Easy To Navigate
  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Opsione të mira pagese
  Shqipëri
  Thor Betting
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Excellent on desktop, better on mobile
  • Great Slots Selection
  • Faqja është e optimizuar për pajisjet mobile
  • pamje dhe ndjesi e re, moderne
  • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
  Shqipëri
  Cashable
  Vave
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në BTC 1
  Min Depozita: USDT 20
  Rishikim

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • Easy site navigation
  • Promocione të shpeshta
  • Shërbim ndaj klientit i mirë
  Shqipëri
  Cashable
  Pribet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
  Min Depozita: EUR 10
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  Shqipëri
  Everygame
  Licensat: No license available
  Baste Falas: 10 EUR deri në EUR 10
  Min Depozita: EUR 10
  Rishikim

  Karakteristika

  • Pranohen bitcoin
  • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
  • Faqja duket fantastike dhe është e thjeshtë në lundrim
  • Parashikime me vlera të mira
  Shqipëri
  Powbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 20 EUR deri në EUR 20
  Bast: 3x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Over 10 Different Languages
  • 24/7 customer support
  • Bonuse mirëseardhjeje të shkëlqyera
  • Kripto-pagesa
  • Kufij të lartë të fitimeve
  Shqipëri
  Cashable
  BetWinner
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 3% deri në 1347 CAD
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Handikapë aziatikë
  • Ndërtues i Basteve
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  Shqipëri
  Cloudbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Has Live Casino Games
  • Pranohen bitcoin
  • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
  • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Cashable
  FavBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Handikapë aziatikë
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Pak kufizime për shtetin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
  • Transmetim Live
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  YYY Casino
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Big Selection Of Slots
  • Live Chat Support Available
  • Easy To Use Casino
  • Sports Betting
  • Great live casino
  • E përshtatshme për mobile
  Shqipëri
  Cashable
  Coinplay
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USDT 5000
  Min Depozita: USDT 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Metoda të sigurta pagese
  • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
  • Chat-i live i hapur 24/7
  Shqipëri
  Cashable
  XBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 25% deri në USD 250
  Min Depozita: USD 100
  Bast: 5x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Parashikime me vlera të mira
  • Sporte virtuale
  Shqipëri
  Optibet
  Licensat:
  MGA MGA
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile-friendly Design
  • Good selection of games
  • Top Tier Software Providers
  • Tërheqje të shpejta
  • Lojëra live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Cashable
  TonyBet
  Licensat:
  EE License EE License
  UKGC UKGC
  Deposit Bonus: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Bast me 1 klikim
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Gara me kuaj
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Aplikacion mobile
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  Intertops
  Licensat:
  Kahnawake Kahnawake
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Instant Play Mode Offered
  • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë bonuse dhe promocione
  Shqipëri
  AllRight Casino Sport
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Launched in 2024
  • Faqja është e përshtatshme si për Apple, ashtu edhe për Android
  • Mbi 600 lojëra kazinoje me rrotullime
  • Shumë mënyra të sigurta pagese
  • Shumë lloje bastesh të disponueshme
  Shqipëri
  Thrillsy
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 25 EUR deri në EUR 25
  Min Depozita: EUR 10
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Tërheqjet e parave procesohen shpejt
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
  • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Blaze
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Multiple Deposit Methods
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  Shqipëri
  Babibet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 20% deri në EUR 25
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • 24/7 Player Support
  • Kodim SSL
  • Çmim i arsyeshëm ndërmjet konkurretëve
  • Ofron shumë promocione
  • Shumë mënyra pagese
  Shqipëri
  Slottio
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Bonus mirëseardhjeje bujar
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  • Lundrim i thjeshtë
  • Lojëra Live
  • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
  • Sporte virtuale

  Finding the best results for you