sq
Faqja e re e basteve më e mirë Shqipëri 2024
350

Faqe të reja bastesh

Faqja e re e basteve më e mirë Shqipëri 2024

Shqipëri
Cashable
DuoBetz
Licensat:
Costa Rica License Costa Rica License
4th Deposit Bonus: 100% deri në EUR 5000
Min Depozita: EUR 20
Bast: 7x
Rishikim

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
 • E thjeshtë në kontakt
 • Pranohen kriptomonedhat
 • Shumëllojshmëri fantastike e sporteve

Faqe të reja bastesh

Shikoni faqet e reja të bastit në Shqipëri në Prill 2024! Ky listë e faqeve të reja të basteve online sjell qasje të reja dhe inovative, ofruar opsione baste të reja dhe përvoja të vërteta të përdoruesit. Ata sigurojnë procese më të lehta dhe më të shpejta të bastisjes me teknologji moderne dhe tërheqin një audiencë moderne.

Faqet e reja të bastit shpesh vijnë me koeficientë konkurrues dhe bonusë, tërheqë përdoruesit që kërkojnë vlerë dhe llojitari. Kështu që, markat e reja të basteve online janë të ardhmja e basteve online, duke evoluar vazhdimisht për të përmbushur kërkesat e përdoruesve.

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Faqe të reja bastesh
  • Best Faqe të reja bastesh
  • Faqe të reja bastesh
  Sorting
  Shqipëri
  Cashable
  CasinoMega
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 10x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Huge Selection Of Games
  • Live Chat Available 24/7
  • Great Mobile Casino
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  Shqipëri
  Cashable
  Winsmania
  Licensat:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Bonus i Mirëseardhjes: 175% deri në EUR 2000
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Casino Available
  • Live Support Chat
  • Easy To Navigate
  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Opsione të mira pagese
  Shqipëri
  Cashable
  NinBet
  Licensat:
  Costa Rica License Costa Rica License
  Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në EUR 2000
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 10x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Support Available
  • Huge slot library
  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Siguri fantastike
  • E thjeshtë në kontakt
  • Oferta nga MMA
  Shqipëri
  Betstro
  Licensat:
  MGA MGA
  Baste Falas: 15 EUR deri në EUR 15
  Min Depozita: EUR 30
  Rishikim

  Karakteristika

  • Unique Selection of Casino Games
  • Live Chat Available
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
  • Lundrim i thjeshtë
  • Pak opsione pagese
  Shqipëri
  Cashable
  Bruno
  Licensat:
  Kahnawake Kahnawake
  3rd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 200
  Min Depozita: EUR 15
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Casino Available
  • Shumë opsione pagese për të zgjedhur
  • Koduar me SSL
  • Duke zhvilluar një aplikacion mobile
  • Lundrim i thjeshtë
  Shqipëri
  Betroom24
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Easy site navigation
  • Great Slots
  • Sports betting and casino in one
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Dizajn i thjeshtë dhe miqësor
  • Mbështet Applepay
  Shqipëri
  Thor Betting
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Excellent on desktop, better on mobile
  • Great Slots Selection
  • Faqja është e optimizuar për pajisjet mobile
  • pamje dhe ndjesi e re, moderne
  • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
  Shqipëri
  Thunderpick
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Has Live Casino Games
  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
  • Kripto-pagesa
  • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
  Shqipëri
  Cashable
  Dozen Spins
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në EUR 500
  Bast: 3x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
  • Seleksionim fantastik lojërash
  • Opsione të shumta
  Shqipëri
  YYY Casino
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Big Selection Of Slots
  • Live Chat Support Available
  • Easy To Use Casino
  • Sports Betting
  • Great live casino
  • E përshtatshme për mobile
  Shqipëri
  Bongo
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
  • Opsione të mira pagese
  • Lundrueshmëri e mirë
  Shqipëri
  Cashable
  SpinBounty
  2K lojtarë

  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në
  Min Depozita: EUR 15
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Multiple Deposit Methods
  • Lots of Promotions
  • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
  • E thjeshtë në përdorim
  • Pajtueshmëri mobile
  • Kripto-pagesa
  • Lundrim i thjeshtë
  • Përvojë e shkëlqyer për përdoruesin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  Shqipëri
  Quick.bet
  Licensat:
  EE License EE License
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Support Chat
  • Website Optimised For Mobile
  • E thjeshtë në përdorim
  • Metoda të sigurta pagese
  • Gamë e opsioneve të pagesës
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  Shqipëri
  Cashable
  Sons of Bets
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Sports Betting
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Tranferta bankare të disponueshme
  • Baste në e-sporte
  • Oferta nga MMA
  • Pak opsione pagese
  Shqipëri
  Snatch
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Great live casino
  • 24/7 Live Support
  • E përshtatshme për mobile
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Absolutisht i besueshëm dhe serioz
  • Lojëra të mira kazinoje
  Shqipëri
  Cashable
  Slotimo
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 50
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 10x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Live Chat Support Available
  • Gamë e gjerë valutash
  • Siguri fantastike
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Kazino live
  • Opsione të shumta
  Shqipëri
  DuckDice
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Kripto-pagesa
  • Shumëllojshmëri fantastike e sporteve
  • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
  Shqipëri
  Betcoin.ag
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Huge game library
  • Shumë mënyra pagese të disponueshme
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Kripto-pagesa
  • Produkt i shkëlqyer i Basteve sportive
  Shqipëri
  Cashable
  Qbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 200
  Min Depozita: USD 50
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer service
  • Live Games Offered
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • Faqe miqësore për mobile
  • Shërbim ndaj klientit i mirë
  • Oferta nga MMA
  Shqipëri
  Cashable
  GreatWin
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 500
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 8x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • 24/7 Live Support
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Cashable
  Cryptoleo
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 100% deri në EUR 300
  Min Depozita: EUR 15
  Bast: 6x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Casino Games
  • Promocione të reja çdo muaj
  • Faqe miqësore për mobile
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Reputacion ndërkombëtar
  Shqipëri
  Cashable
  OhMyZino
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 120% deri në EUR 500
  Min Depozita: EUR 25
  Bast: 40x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 Live Chat
  • Great Welcome Bonus
  • Opsione fleksibël pagese
  • Mënyra të thjeshta tërheqjeje
  • Shumë bonuse dhe promocione
  Shqipëri
  Cashable
  LuckyBandit
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 200
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 10x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Great Casino Games
  • Great live casino
  • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
  • Faqe miqësore për mobile
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  Shqipëri
  Cashable
  SolisBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 800
  Min Depozita: EUR 25
  Bast: 35x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Great live casino
  • Great Slots
  • 24/7 Live Support
  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • Baste në e-sporte
  Shqipëri
  Jungliwin
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 150 EUR deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 25
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Gaming an Option
  • Multiple Slot Providers
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Lojë plotësisht në çast
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
  Shqipëri
  Cashable
  Polestar
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Weekly Reload Bonus: 50% deri në EUR 500
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 8x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Support Available
  • Live Games Offered
  • Brand i mirë-njohur
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  Shqipëri
  Cashable
  Bankonbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Weekly Reload Bonus: 50% deri në EUR 500
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 8x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Huge slot library
  • Faqe interneti miqësore për mobile
  • Oferta nga MMA
  • Skrill, Neteller
  • Pak opsione pagese
  Shqipëri
  Cashable
  Drip
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 50
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer care
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Opsione të mira pagese
  • Baste në e-sporte
  • Sporte virtuale
  Shqipëri
  IQ Pari
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 100
  Min Depozita: USD 10
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur

  Finding the best results for you