Ping pong Faqet e Basteve 2023

Nëse po kërkoni një faqe ku të vendosni baste në Ping pong, ne kemi përgatitur një përzgjedhje posaçërisht për ju - 245 faqet kryesore të basteve në Ping pong.

Kjo listë është krijuar duke u bazuar në opinionin e ekspertëve, në vlerësimin e përdoruesve dhe në historikun e parashikimeve nga ndodhitë e mëparshme. Gjithashtu, kemi marrë parasysh parametra të tilla si mundësia për të vepruar nga pajisja celulare, ndërfaqja dhe mbështetja ndaj klientit në faqen e internetit të bastevënësit.

Ju rekomandojmë që të përfitoni nga bonuset e basteve në Ping pong që të rritni shanset tuaja për të fituar.

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
    Best Ping pong Faqet e Basteve
    • Best Ping pong Faqet e Basteve
    • New Ping pong Faqet e Basteve
    Sorting
    Shqipëri
    Melbet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Para të gatshme të disponueshme
    • Tërheqje të shpejta
    • Seksion fantastik i basteve live
    • Transmetim Live
    • Aplikacion mobile
    Shqipëri
    Mozzart
    Licensat:
    MGA MGA
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Mobile-friendly Design
    • Llotaria është e disponueshme
    • Seleksionim i mirë i basteve
    • Parashikime të cilësisë së lartë
    • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme
    Shqipëri
    Pame Stoixima
    Licensat:
    GR License GR License
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Good selection of games
    • Promocione të shpeshta
    • Lojëra live me ndarës letrash
    • Nuk ka limit tërheqjeje
    Shqipëri
    Zodiac Bet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Handikapë aziatikë
    • Pamje aziatike
    • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
    • Pak kufizime për shtetin
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Kufij të lartë të fitimeve
    • Mbi 500 ndodhi live në ditë
    • Shumë mundësi pamjesh
    • Faqe interneti në disa gjuhë
    • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
    • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
    Shqipëri
    BiamoBet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 Live Chat
    • Pajtueshmëri mobile
    • Kripto-pagesa
    • Baste live
    Shqipëri
    Goalbet
    Licensat:
    MGA MGA
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Handikapë aziatikë
    • Parashikime konkurruese në futboll
    • Tërheqje pa pagesë
    • Seksion fantastik i basteve live
    • Shumë mënyra pagese
    Shqipëri
    SpinBetter
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Live Support Chat
    • Ofertë mirëseardhjeje
    • Faqe interneti moderne
    • Monedha të shumta të disponueshme
    Shqipëri
    Oppa888
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Live Chat Available 24/7
    • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
    • Aplikacione celulare për Android/iOS
    • Pranohen kriptomonedhat
    • Lojëra live me ndarës letrash
    Shqipëri
    Paripesa
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
    • Shumë bonuse dhe promocione
    • Kërkesa bast-vënieje të pakta
    • Monedha të shumta të disponueshme
    • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
    Shqipëri
    Playzilla
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 Live Chat
    • Optimized for Mobile
    • Baste në e-sporte
    • Seleksionim i mirë i basteve
    Shqipëri
    Tipwin
    Licensat:
    MGA MGA
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Optimized for Mobile
    • Makineta elektronike xhekpot progresive të njohura
    • Pranon lojtarë nga shumë shtete
    • Tërheqje pa pagesë
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Varietet i pafund i mënyrave të pagesës
    • Lojëra live me ndarës letrash
    Shqipëri
    Bet365
    Licensat:
    UKGC UKGC
    Gibraltar Gibraltar
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Ndërtues i Basteve
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Modifikim i Bastit
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Kufij të lartë të basteve
    • Transmetim Live
    • Aplikacion mobile
    • Bast i shpejtë
    • Tërheqje të shpejta
    Shqipëri
    1xBet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Aplikacione celulare për Android/iOS
    • Handikapë aziatikë
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Mënyra të ndryshme pagese
    • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
    • Modifikim i Bastit
    • Shërbim ndaj klientit miqësor
    • Transmetim Live
    • Tërheqje të shpejta
    • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme
    Shqipëri
    22BET
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Para të gatshme të disponueshme
    • Pranohen kriptomonedhat
    • Mënyra të ndryshme pagese
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Shumë mënyra pagese
    • Aplikacion mobile
    • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
    Shqipëri
    Dafabet
    Licensat: No license available
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Handikapë aziatikë
    • Pamje aziatike
    • Seksion tërheqës i basteve live
    • Transmetim Live
    • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
    Shqipëri
    GG Bet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Live Chat Available 24/7
    • Pranohen bitcoin
    • Pranon lojtarë nga shumë shtete
    • Parashikime të cilësisë së lartë
    • Shumë mënyra pagese
    • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
    Shqipëri
    1xBit
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Massive selection of games
    • Aplikacione celulare për Android/iOS
    • Ndërtues i Basteve
    • Shkëmbim Bastesh
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Tërheqje të shpejta
    • Gara me kuaj
    • Transmetim Live
    • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
    Shqipëri
    1Bet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 Live Chat
    • Kufi tërheqjeje mbi mesataren
    • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
    • Siguruar me teknologjinë SSL
    Shqipëri
    Betobet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Shumë monedha të disponueshme
    • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
    • Shumëllojshmëri lojërash
    Shqipëri
    MyStake
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Massive selection of games
    • Live Chat Available 24/7
    • Depozitat nga kriptovalutat pranohen
    • Pranon lojtarë nga shumë shtete
    Shqipëri
    Bahigo
    Licensat:
    Isle of Man Isle of Man
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Good welcome bonus
    • Good selection of games
    • Program VIP i shkëlqyer
    • Lojëra live me ndarës letrash
    • Shumë mënyra pagese
    Shqipëri
    Betmaster
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Pranohen bitcoin
    • Gamë e gjerë valutash
    • Handikapë aziatikë
    • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
    • Oferta nga MMA
    • Tërheqje të shpejta
    • Sporte virtuale
    • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
    Shqipëri
    BetOnline
    Licensat:
    Panama Panama
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Optimized for Mobile
    • Pranohen bitcoin
    • Pagesa të shpejta
    • Kufij të lartë të fitimeve
    • Varietet i pafund i mënyrave të pagesës
    • Shumë mundësi pamjesh
    • Bast i shpejtë
    • Tërheqje të shpejta
    Shqipëri
    Megapari
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Bast me 1 klikim
    • Ndërtues i Basteve
    • Shkëmbim Bastesh
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Shumë mënyra depozitimi
    • Mbi 500 ndodhi live në ditë
    Shqipëri
    Rabona
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Pak kufizime për shtetin
    • Shumë bonuse dhe promocione
    • Shumë mënyra depozitimi
    Shqipëri
    Mr Green
    Licensat:
    MGA MGA
    UKGC UKGC
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Aplikacion mobile
    Shqipëri
    PokerStars
    Licensat:
    MGA MGA
    UKGC UKGC
    Isle of Man Isle of Man
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
    • Kufij të lartë të fitimeve
    • Me shumë licenca
    • Kërko një Bast
    • Faqe interneti në disa gjuhë
    • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
    • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
    • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
    Shqipëri
    Stake
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Tregje aktive të basteve
    • Pak kufizime për shtetin
    • Regjistrim i shpejtë dhe i thjeshtë
    • Tërheqje të shpejta
    Shqipëri
    18Bet
    Licensat:
    MGA MGA
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Pamje aziatike
    • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
    • Pak kufizime për shtetin
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Shumë mënyra pagese
    • Licencë MGA
    • Aplikacion mobile
    • Shumë mundësi pamjesh
    • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
    Shqipëri
    BetHard
    Licensat:
    MGA MGA
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Massive selection of games
    • 24/7 customer support
    • Makineta elektronike xhekpot progresive të njohura
    • Gamë e gjerë valutash
    • Handikapë aziatikë
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Tërheqje pa pagesë
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive virtuale
    • Lojëra live me ndarës letrash

    Finding the best results for you