sq
Support Ukraine against Russian invasion

NBA Faqet e Basteve 2023

Nëse po kërkoni një faqe ku të vendosni baste në NBA, ne kemi përgatitur një përzgjedhje posaçërisht për ju - 140 faqet kryesore të basteve në NBA.

Kjo listë është krijuar duke u bazuar në opinionin e ekspertëve, në vlerësimin e përdoruesve dhe në historikun e parashikimeve nga ndodhitë e mëparshme. Gjithashtu, kemi marrë parasysh parametra të tilla si mundësia për të vepruar nga pajisja celulare, ndërfaqja dhe mbështetja ndaj klientit në faqen e internetit të bastevënësit.

Ju rekomandojmë që të përfitoni nga bonuset e basteve në NBA që të rritni shanset tuaja për të fituar.

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best NBA Faqet e Basteve
  • Best NBA Faqet e Basteve
  • New NBA Faqet e Basteve
  Sorting
  Shqipëri
  Cashable
  Melbet
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.81/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 651 RON
  Min Depozita: 8 RON
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Para të gatshme të disponueshme
  • Tërheqje të shpejta
  • Seksion fantastik i basteve live
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile
  Shqipëri
  Mozzart
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.5/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Mobile-friendly Design
  • Llotaria është e disponueshme
  • Seleksionim i mirë i basteve
  • Parashikime të cilësisë së lartë
  • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme
  Shqipëri
  Pame Stoixima
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.5/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  GR License GR License
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Good selection of games
  • Promocione të shpeshta
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Nuk ka limit tërheqjeje
  Shqipëri
  Zodiac Bet
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.49/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Handikapë aziatikë
  • Pamje aziatike
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Pak kufizime për shtetin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  • Shumë mundësi pamjesh
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Goalbet
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.34/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Handikapë aziatikë
  • Parashikime konkurruese në futboll
  • Tërheqje pa pagesë
  • Seksion fantastik i basteve live
  • Shumë mënyra pagese
  Shqipëri
  Cashable
  Oppa888
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.1/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% deri në 2250000 IDR
  Min Depozita: Not stated
  Bast: 10x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Lojëra live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Cashable
  Paripesa
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.1/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €100
  Min Depozita: €1
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Shumë bonuse dhe promocione
  • Kërkesa bast-vënieje të pakta
  • Monedha të shumta të disponueshme
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Cashable
  Tipwin
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.03/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €100
  Min Depozita: Not Stated
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Makineta elektronike xhekpot progresive të njohura
  • Pranon lojtarë nga shumë shtete
  • Tërheqje pa pagesë
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Varietet i pafund i mënyrave të pagesës
  • Lojëra live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Bet365
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.89/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Ndërtues i Basteve
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Modifikim i Bastit
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të basteve
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile
  • Bast i shpejtë
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  Cashable
  1xBet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.86/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% deri në R$ 1200
  Min Depozita: R$ 4
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Handikapë aziatikë
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  • Modifikim i Bastit
  • Shërbim ndaj klientit miqësor
  • Transmetim Live
  • Tërheqje të shpejta
  • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme
  Shqipëri
  Cashable
  22BET
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.67/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 100% deri në €100
  Min Depozita: €/$ 1
  Bast: 3x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Para të gatshme të disponueshme
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra pagese
  • Aplikacion mobile
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Cashable
  Dafabet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.57/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat: No license available
  Bonus i Kthimit të Parave: 100% deri në 100 MYR
  Min Depozita: Not stated
  Bast: Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Handikapë aziatikë
  • Pamje aziatike
  • Seksion tërheqës i basteve live
  • Transmetim Live
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  GG Bet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.56/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Pranohen bitcoin
  • Pranon lojtarë nga shumë shtete
  • Parashikime të cilësisë së lartë
  • Shumë mënyra pagese
  • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
  Shqipëri
  1xBit
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.53/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Ndërtues i Basteve
  • Shkëmbim Bastesh
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Tërheqje të shpejta
  • Gara me kuaj
  • Transmetim Live
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Cashable
  1Bet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.51/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Oferta do të skadojë në:
  0276
  D
  :
  04
  H
  :
  52
  M
  :
  51
  S
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 12x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Chat
  • Kufi tërheqjeje mbi mesataren
  • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
  • Siguruar me teknologjinë SSL
  Shqipëri
  Betobet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.51/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Shumë monedha të disponueshme
  • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
  • Shumëllojshmëri lojërash
  Shqipëri
  Bahigo
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.47/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Isle of Man Isle of Man
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Good welcome bonus
  • Good selection of games
  • Program VIP i shkëlqyer
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Shumë mënyra pagese
  Shqipëri
  Cashable
  BetOnline
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.47/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Panama Panama
  Bonusi Ringarkohet: 25% deri në $250
  Min Depozita: $50
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Pranohen bitcoin
  • Pagesa të shpejta
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Varietet i pafund i mënyrave të pagesës
  • Shumë mundësi pamjesh
  • Bast i shpejtë
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  Cashable
  Megapari
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.47/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Weekly Cashback Bonus: 3% deri në $1000
  Min Depozita: Not Stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Bast me 1 klikim
  • Ndërtues i Basteve
  • Shkëmbim Bastesh
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  Shqipëri
  Cashable
  Rabona
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.47/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në €500/$500/zł2000
  Bast: 3x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Pak kufizime për shtetin
  • Shumë bonuse dhe promocione
  • Shumë mënyra depozitimi
  Shqipëri
  Cashable
  Mr Green
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.43/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Free Bet: 5 EUR deri në 5 EUR
  Min Depozita: Not stated
  Bast: Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Aplikacion mobile
  Shqipëri
  Cashable
  PokerStars
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.43/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Isle of Man Isle of Man
  Deposit Bonus: 100% deri në $100 000
  Min Depozita: Not Stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Me shumë licenca
  • Kërko një Bast
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
  • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Stake
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.42/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Tregje aktive të basteve
  • Pak kufizime për shtetin
  • Regjistrim i shpejtë dhe i thjeshtë
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  Cashable
  18Bet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.4/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Oferta do të skadojë në:
  0276
  D
  :
  04
  H
  :
  52
  M
  :
  51
  S
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 16x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Pamje aziatike
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Pak kufizime për shtetin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra pagese
  • Licencë MGA
  • Aplikacion mobile
  • Shumë mundësi pamjesh
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Cashable
  BetHard
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.4/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 10 EUR
  Min Depozita: 10 EUR
  Bast: 4x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • 24/7 customer support
  • Makineta elektronike xhekpot progresive të njohura
  • Gamë e gjerë valutash
  • Handikapë aziatikë
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Tërheqje pa pagesë
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive virtuale
  • Lojëra live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Cashable
  LVbet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.4/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 50 EUR
  Min Depozita: 10 EUR
  Bast: 12x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Handikapë aziatikë
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Aplikacion mobile
  • Baste speciale
  Shqipëri
  Sbobet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.38/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat: No license available
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Cashable
  1WIN
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.35/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 500% deri në USD 850
  Min Depozita: USD 170
  Bast: Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • 24/7 customer support
  • Bonus mirëseardhjeje bujar
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  • Parashikime të cilësisë së lartë
  • Kazino live
  • Nuk ka taksë mbi fitimin
  Shqipëri
  Cashable
  20 Bet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.35/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% deri në €/$100
  Min Depozita: €/$10
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Tregje aktive të basteve
  • Handikapë aziatikë
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Gamë fantastike e tregjeve të futbollit
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Shumë monedha të disponueshme
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Skrill, Neteller
  • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
  Shqipëri
  Cashable
  Betmotion
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.35/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Gibraltar Gibraltar
  Curacao Curacao
  Isle of Man Isle of Man
  Deposit Bonus: 100% deri në €50/$50/$1000MXN
  Min Depozita: €5/$5/$100MXN
  Bast: 5x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Lojë e menjëhershme
  • Shumë monedha të disponueshme
  • Shumëllojshmëri lojërash

  Finding the best results for you