Chess Faqet e Basteve 2024

Nëse po kërkoni një faqe ku të vendosni baste në Chess, ne kemi përgatitur një përzgjedhje posaçërisht për ju - 46 faqet kryesore të basteve në Chess.

Kjo listë është krijuar duke u bazuar në opinionin e ekspertëve, në vlerësimin e përdoruesve dhe në historikun e parashikimeve nga ndodhitë e mëparshme. Gjithashtu, kemi marrë parasysh parametra të tilla si mundësia për të vepruar nga pajisja celulare, ndërfaqja dhe mbështetja ndaj klientit në faqen e internetit të bastevënësit.

Ju rekomandojmë që të përfitoni nga bonuset e basteve në Chess që të rritni shanset tuaja për të fituar.

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Chess Faqet e Basteve
  • Best Chess Faqet e Basteve
  • New Chess Faqet e Basteve
  Sorting
  Shqipëri
  Cashable
  Zodiac Bet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Handikapë aziatikë
  • Pamje aziatike
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Pak kufizime për shtetin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  • Shumë mundësi pamjesh
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Cashable
  Efbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 100% deri në Not stated
  Min Depozita: EUR 5
  Bast: 1x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Pajtueshmëri mobile
  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Cashable
  Oppa888
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% deri në EUR 137
  Min Depozita: EUR 9
  Bast: 10x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Lojëra live me ndarës letrash
  Shqipëri
  1xBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 30% deri në 67 S$
  Min Depozita: 7 S$
  Bast: 10x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Handikapë aziatikë
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  • Modifikim i Bastit
  • Shërbim ndaj klientit miqësor
  • Transmetim Live
  • Tërheqje të shpejta
  • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme
  Shqipëri
  Cashable
  GG Bet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 20% deri në USD 200
  Min Depozita: USD 100
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Pranon lojtarë nga shumë shtete
  • Parashikime të cilësisë së lartë
  • Shumë mënyra pagese
  • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
  Shqipëri
  Cashable
  Mr Green
  Licensat:
  DGA DGA
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Baste Falas: 20 EUR deri në EUR 20
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 1x, 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Aplikacion mobile
  • Me shumë licenca
  Shqipëri
  Cashable
  Megapari
  Licensat: No license available
  Saturday Deposit Bonus: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 5
  Bast: 3x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Bast me 1 klikim
  • Ndërtues i Basteve
  • Shkëmbim Bastesh
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  Shqipëri
  DuckDice
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Kripto-pagesa
  • Shumëllojshmëri fantastike e sporteve
  • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
  Shqipëri
  Cashable
  Coinplay
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USDT 5000
  Min Depozita: USDT 20
  Bast: 40x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Metoda të sigurta pagese
  • Aplikacioni mobile i Disponueshëm
  • Chat-i live i hapur 24/7
  Shqipëri
  Cashable
  Luckster
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në C$200
  Min Depozita: C$10
  Rishikim

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Live Chat Feature
  • Website Optimised For Mobile
  • Opsione të mira të basteve sportive
  Shqipëri
  Cashable
  888Starz
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 3
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Live Chat Available 24/7
  • Llotaria është e disponueshme
  • Pagesa të shpejta
  • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
  • Opsione pagesash të shumta
  • Sistem shpërblyes unik
  Shqipëri
  Cashable
  BetWinner
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 3% deri në 1347 CAD
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Handikapë aziatikë
  • Ndërtues i Basteve
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  Shqipëri
  Marathon Bet
  Licensat:
  ES License ES License
  AAMS AAMS
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 10% deri në EUR 10
  Min Depozita: EUR 5
  Bast: 30x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Chat
  • Loyalty Program
  • 0% kufi në ndodhitë kryesore
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Ndërtues i Basteve
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Mbi 200 opsione basketbolli
  • Tërheqje të shpejta
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Mr.Play
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 9x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Uk Gambling License
  • Mobile-friendly Design
  • Top Tier Software Providers
  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  • Program VIP i shkëlqyer
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Shumë mënyra pagese
  Shqipëri
  Betroom24
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Easy site navigation
  • Great Slots
  • Sports betting and casino in one
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Dizajn i thjeshtë dhe miqësor
  • Mbështet Applepay
  Shqipëri
  YYY Casino
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Big Selection Of Slots
  • Live Chat Support Available
  • Easy To Use Casino
  • Sports Betting
  • Great live casino
  • E përshtatshme për mobile
  Shqipëri
  Cashable
  SpinBounty
  2K lojtarë

  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në
  Min Depozita: EUR 15
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Multiple Deposit Methods
  • Lots of Promotions
  • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
  • E thjeshtë në përdorim
  • Pajtueshmëri mobile
  • Kripto-pagesa
  • Lundrim i thjeshtë
  • Përvojë e shkëlqyer për përdoruesin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  Shqipëri
  Jungliwin
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 150 EUR deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 25
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Gaming an Option
  • Multiple Slot Providers
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Lojë plotësisht në çast
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
  Shqipëri
  IQ Pari
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 100
  Min Depozita: USD 10
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
  Shqipëri
  Cashable
  Drip
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 50
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer care
  • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
  • Opsione të mira pagese
  • Baste në e-sporte
  • Sporte virtuale
  Shqipëri
  Cashable
  Pribet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
  Min Depozita: EUR 10
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • Lojëra të përshtatshme për mobile
  • Chat-i live është i dispinueshëm
  • Seleksionim i madh i mënyrave të pagesës
  Shqipëri
  Cashable
  FavBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Handikapë aziatikë
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Pak kufizime për shtetin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
  • Transmetim Live
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Cashable
  Betfinal
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 100
  Min Depozita: USD 20
  Bast: 6x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Cool Online Casino
  • Live Chat Available 24/7
  • Amazing casino for slots players
  • Ekzistojnë mënyra të ndryshme për të depozituar
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Nuk ka limit tërheqjeje
  Shqipëri
  Thor Betting
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Excellent on desktop, better on mobile
  • Great Slots Selection
  • Faqja është e optimizuar për pajisjet mobile
  • pamje dhe ndjesi e re, moderne
  • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
  Shqipëri
  Mint.io
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Instant Play Available
  • 24/7 Live Support
  • Shumë opsione pagese për të zgjedhur
  • Mënyra të thjeshta tërheqjeje
  Shqipëri
  Mr Mega
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Baste Falas: 10 EUR deri në 10 EUR
  Min Depozita: 10 EUR
  Bast: 1x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Chat live
  • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
  • Pranon PayPal
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Lojë e menjëhershme
  Shqipëri
  Ngenge Sport
  Licensat: No license available
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile-friendly Design
  • Baste në e-sporte
  • Seleksionim i mirë i basteve
  • Bonuse dhe promocione fantastike
  • Baste live
  Shqipëri
  Cashable
  Go Bahis
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 20% deri në TRL 250
  Min Depozita: TRL 100
  Bast: 2x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Licencuar dhe rregulluar
  • Pagesa të shpejta
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile
  • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
  • Shumëllojshmëri e gjerë e opsioneve të bast-vënies
  Shqipëri
  Bodog
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 120 BRL
  Min Depozita: Not stated
  Bast: 7x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Depozitat nga kriptovalutat pranohen
  • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Cashable
  Bovada
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Refer a Friend Bonus: 200% deri në USD 200
  Min Depozita: USD 20
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Gaming an Option
  • Diverse Slot Providers
  • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
  • Pagesa të shpejta
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin

  Finding the best results for you