NHL Baste Falas 2023

15 faqet e basteve më të mira ku mund të merrni baste falas në NHL.

Shqipëri
Cashable
Zodiac Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 10
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Zodiac Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Betobet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10 USD deri në USD 10
Oferta do të skadojë në:
0216
D
:
12
H
:
53
M
:
27
S
Min Depozita: USD 20
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
Shqipëri
Cashable
1Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 5 EUR deri në EUR 5
Min Depozita: EUR 50
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Megapari
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 15% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 30
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Kripto-pagesa
 • Bastevënës i licencuar
Shqipëri
Mr Green
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Baste Falas: 20 EUR deri në 20 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 1x, 35x
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Mr Green
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Baste Falas: 5 EUR deri në 5 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
18Bet
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 10 EUR deri në EUR 10
Min Depozita: EUR 50
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
888Starz
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 20% deri në EUR 20
Min Depozita: EUR 10
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Turne Emocionues
Shqipëri
Vbet
Licensat:
MGA MGA
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 GBP deri në 25 GBP
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Sports Betting
Shqipëri
Vbet
Licensat:
MGA MGA
Curacao Curacao
Baste Falas: 5 GBP deri në 5 GBP
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • Dizajn fantastik i faqes së internetit
Shqipëri
Betvictor
Licensat: No license available
Baste Falas: 100 EUR deri në $100
Min Depozita: up to £/$/€100
Rishikim

Karakteristika

 • Optimized for Mobile
 • Very Easy To Navigate
 • High Withdrawal Limits
Shqipëri
Cashable
Royal Panda
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 50% deri në €50
Min Depozita: €20
Rishikim

Karakteristika

 • Optimized for Mobile
 • High Withdrawal Limits
 • Good Bonuses
Shqipëri
Casinia
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 150 EUR deri në 150 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Shumë mënyra depozitimi
 • Dizajn i thjeshtë dhe miqësor
Shqipëri
Casinia
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10% deri në 500 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Modern, mobile-friendly online casino
 • Oferta të shumta bastesh