sq
Support Ukraine against Russian invasion

Formula 1 Baste Falas 2023

13 faqet e basteve më të mira ku mund të merrni baste falas në Formula 1.

Shqipëri
Mr Green
Vlerësimi i redaktorëve: 6.43/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Free Bet: 20 EUR deri në 20 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 1x, 35x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Mr Green
Vlerësimi i redaktorëve: 6.43/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Free Bet: 5 EUR deri në 5 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

Shqipëri
18Bet
Vlerësimi i redaktorëve: 6.4/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
MGA MGA
Free Bet: 20% deri në 18 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
888Starz
Vlerësimi i redaktorëve: 6.23/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
Curacao Curacao
Free Bet: 20% deri në EUR 20
Min Depozita: EUR 10
Bast: Not stated
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Turne Emocionues
Shqipëri
Vbet
Vlerësimi i redaktorëve: 6.22/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
MGA MGA
Curacao Curacao
Free Bet: 25 GBP deri në 25 GBP
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Sports Betting
Shqipëri
Vbet
Vlerësimi i redaktorëve: 6.22/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
MGA MGA
Curacao Curacao
Free Bet: 5 GBP deri në 5 GBP
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • Dizajn fantastik i faqes së internetit
Shqipëri
Betvictor
Vlerësimi i redaktorëve: 6.19/10
Komentet e përdoruesve
Licensat: No license available
Free Bet: 100 EUR deri në $100
Min Depozita: up to £/$/€100
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimized for Mobile
 • Very Easy To Navigate
 • High Withdrawal Limits
Shqipëri
Cashable
Royal Panda
Vlerësimi i redaktorëve: 6.08/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
MGA MGA
Free Bet: 50% deri në €50
Min Depozita: €20
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimized for Mobile
 • High Withdrawal Limits
 • Good Bonuses
Shqipëri
Casinia
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
Curacao Curacao
Free Bet: 150 EUR deri në 150 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 3x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumë mënyra depozitimi
 • Dizajn i thjeshtë dhe miqësor
Shqipëri
YoniBet
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
Curacao Curacao
Free Bet: 50 EUR deri në 50 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

Shqipëri
Mr Mega
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Free Bet: 10 EUR deri në 10 EUR
Min Depozita: 10 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencë Bastesh UK
 • Pranon PayPal
 • Lojëra të mira kazinoje
Shqipëri
ZetBet
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Free Bet: 10 GBP deri në 10 GBP
Min Depozita: 10 GbP
Bast: 1x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • ambient miqësor dhe argëtues
 • Mënyra të thjeshta tërheqjeje
Shqipëri
Casinia
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
Curacao Curacao
Free Bet: 10% deri në 500 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 3x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Modern, mobile-friendly online casino
 • Oferta të shumta bastesh