Darts Baste Falas 2023

30 faqet e basteve më të mira ku mund të merrni baste falas në Darts.

Shqipëri
Cashable
Zodiac Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 10
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Zodiac Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Betobet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10 USD deri në USD 10
Min Depozita: USD 20
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
Shqipëri
Cashable
1Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 5 EUR deri në EUR 5
Min Depozita: EUR 50
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Megapari
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 15% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 30
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Kripto-pagesa
 • Bastevënës i licencuar
Shqipëri
Mr Green
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Baste Falas: 20 EUR deri në 20 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 1x, 35x
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
Mr Green
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Baste Falas: 5 EUR deri në 5 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
18Bet
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 10 EUR deri në EUR 10
Min Depozita: EUR 50
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Sportaza
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 500 EUR deri në 500 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Rishikim

Karakteristika

 • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
 • Bonuse të pabesueshme
 • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
Shqipëri
Excitewin
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50% deri në 500 EUR
Min Depozita: 50 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • Promocione të reja çdo muaj
 • E thjeshtë në kontakt
Shqipëri
Cashable
888Starz
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 20% deri në EUR 20
Min Depozita: EUR 10
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Turne Emocionues
Shqipëri
Cashable
Betonic
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në 50 EUR/USD/GBP
Min Depozita: 50 EUR/USD/GBP
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Faqe interneti e këndshme
Shqipëri
Cashable
Select bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 50
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Sportaza
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25% deri në 50 EUR
Rishikim

Karakteristika

 • Proces i thjeshtë kërkesash
 • Kripto-pagesa
 • Seleksionim i mirë i basteve
Shqipëri
Cashable
Betonic
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në 25 EUR
Min Depozita: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Top Game Providers
 • Good Bonuses
Shqipëri
Cashable
Select bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Min Depozita: EUR 10
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Sportaza
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10 EUR deri në 10 EUR
Rishikim

Karakteristika

 • Mobile Casino Included
 • Pranohen kriptomonedhat
 • Lundrueshmëri e mirë
Shqipëri
ZetBet
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Baste Falas: 10 GBP deri në 10 GBP
Min Depozita: 10 GbP
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • Lojëra të përshtatshme për mobile
 • ambient miqësor dhe argëtues
 • Mënyra të thjeshta tërheqjeje
Shqipëri
Cashable
Casinozer
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 50 EUR deri në
Min Depozita: EUR 20
Rishikim

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Emër i madh, i besueshëm i shtëpisë
Shqipëri
Vbet
Licensat:
MGA MGA
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 GBP deri në 25 GBP
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Sports Betting
Shqipëri
Vbet
Licensat:
MGA MGA
Curacao Curacao
Baste Falas: 5 GBP deri në 5 GBP
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Karakteristika

 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • Dizajn fantastik i faqes së internetit
Shqipëri
Betvictor
Licensat:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Baste Falas: 100 EUR deri në $100
Min Depozita: up to £/$/€100
Rishikim

Karakteristika

 • Optimized for Mobile
 • Very Easy To Navigate
 • High Withdrawal Limits
Shqipëri
Cashable
KTO
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 100% deri në 100 BRL
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • Sports Betting
 • Mobile Compatible
 • Great Selection of Slots
Shqipëri
Cashable
Royal Panda
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 50% deri në €50
Min Depozita: €20
Rishikim

Karakteristika

 • Optimized for Mobile
 • High Withdrawal Limits
 • Good Bonuses
Shqipëri
Casinia
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 150 EUR deri në 150 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Shumë mënyra depozitimi
 • Dizajn i thjeshtë dhe miqësor
Shqipëri
Cashable
RocketBets
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 100% deri në
Min Depozita: BRL 50
Rishikim

Karakteristika

 • Great Welcome Bonus
 • Great Selection of Slots
 • Një gamë e mirë teknikash pagese
 • Shumëllojshmëri e gjerë bonusesh
Shqipëri
Cashable
Betrophy
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në 50 EUR
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Easy To Navigate
Shqipëri
YoniBet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në 50 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

Shqipëri
Powbet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10 EUR deri në 10 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 customer support
 • Gara me kuaj
 • Faqe interneti moderne
Shqipëri
Mr Mega
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Baste Falas: 10 EUR deri në 10 EUR
Min Depozita: 10 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • Licencë Bastesh UK
 • Pranon PayPal
 • Lojëra të mira kazinoje