sq

Baste Falas 2024

Në Albania-bettingoffersfinder.com, ne kemi një koleksion shumë të mirë të basteve falas në Shqipëri. Zbuloni bastet dhe bonuset më të mira të regjistrimit për lojtarët e rinj nga bastevënësit kryesorë në Shqipëri. Në disa raste, disa bastevënës do t’ju ofrojnë baste falas pa depozitë.

Vlerësimi bazohet në reputacionin e bastevënënsit, në vlerësimet e lojtarëve, në lehtësinë për të marrë oferta me baste falas dhe nëse bastevënësi i paguan fitimet brenda kohës së duhur.

Shqipëri
Cashable
Zodiac Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 10
Rishikim

Karakteristika

 • Bonuse dhe promocione bujare
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
Shqipëri
Cashable
Zodiac Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Weekly Reload Bonus
 • Rrotullime ekstra falas
 • Gamë e gjerë valutash
 • Shumë oferta promocionale
Shqipëri
BetandYou
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 30 EUR deri në EUR 30
Min Depozita: EUR 50
Rishikim

Karakteristika

 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Bonuse të pabesueshme
 • Dizajn fantastik i faqes së internetit
Shqipëri
Betway
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mirëseardhjes: 10 GBP deri në GBP 10
Min Depozita: GBP 10
Rishikim

Karakteristika

 • Top Online Casino
 • Ofron një gamë të gjerë lojërash bingo, elektronike dhe kazino
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
Shqipëri
BetTarget
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Mirëseardhjes: 10 EUR deri në 10 EUR
Min Depozita: 10 EUR
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
 • Faqe interneti e këndshme
 • Oferta të shumta bastesh
 • Shumëllojshmëri e gjerë e opsioneve të bast-vënies
Shqipëri
Dozen Spins
Licensat:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në
Min Depozita: EUR 20
Rishikim

Karakteristika

 • Great Selection of Slots
 • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
 • Siguri fantastike
 • Dizajn i bukur
 • Kazino live
 • Shumëllojshmëri lojërash
Shqipëri
Dafabet
Licensat:
Curacao Curacao
Refer a Friend Bonus: 128 MYR deri në MYR 128
Rishikim

Karakteristika

 • Multiple Withdrawal Methods
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
 • Regjistrim i thjeshtë përmes e-mailit
Shqipëri
1Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 USD deri në USD 50
Min Depozita: USD 20
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Mobile-friendly Design
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Mbështetje ndaj klientit fantastike
 • Tregje aktive të basteve
Shqipëri
Cashable
1Bet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 5 EUR deri në EUR 5
Min Depozita: EUR 50
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Efficient and easy to use website
 • Mobile Ready
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • Pak opsione pagese
Shqipëri
Cashable
Betobet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10 USD deri në USD 10
Min Depozita: USD 20
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
Shqipëri
Cashable
Mr Green
Licensat:
DGA DGA
MGA MGA
UKGC UKGC
Baste Falas: 20 EUR deri në EUR 20
Min Depozita: EUR 20
Bast: 1x, 35x
Rishikim

Karakteristika

 • Multiple Slot Providers
 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
Shqipëri
18Bet
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 20
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Licencuar dhe rregulluar
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
 • Seksion fantastik i basteve live
 • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
 • Shumëllojshmëri lojërash
Shqipëri
Cashable
Megapari
Licensat: No license available
Baste Falas: 15% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 30
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Kripto-pagesa
 • Bastevënës i licencuar
Shqipëri
Cashable
18Bet
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 18 FREE BET deri në EUR 18
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Mobile Ready Casino
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Shumë opsione pagese për të zgjedhur
 • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
Shqipëri
Cashable
Betmaster
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 20 EUR deri në EUR 20
Rishikim

Karakteristika

 • Modern, mobile-friendly online casino
 • Great Mobile Casino
 • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
 • Mënyra të ndryshme pagese
Shqipëri
BetOnline
Licensat:
Panama Panama
Baste Falas: 25 USD deri në USD 25
Bast: 6x
Rishikim

Karakteristika

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Low wagering requirement
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
 • Baste në e-sporte
Shqipëri
GreatWin
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 100 EUR deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 20
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Great all-around casino
 • Lots of Promotions
 • Mënyra pagese të menjëhershme
Shqipëri
Dachbet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 75% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 20
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Transaksione të sigurta
 • Gamë Fantastike Promocionesh
 • Seksion fantastik i basteve live
Shqipëri
Cashable
Pribet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 10
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Great Casino
 • Sports Betting
 • Seksion tërheqës i basteve live
 • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
Shqipëri
Dachbet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 50
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Mobile Casino Available
 • Faqe interneti e besuar me reputacion të mirë
 • Opsione pagesash të shumta
Shqipëri
Cashable
Pribet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Min Depozita: EUR 10
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Live Chat Feature
 • Opsione fleksibël pagese
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • Shumë lloje bastesh të disponueshme
Shqipëri
Cashable
21Bets
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në
Min Depozita: EUR 25
Rishikim

Karakteristika

 • Good selection of games
 • Ndërfaqe e thjeshtë
 • Kripto-pagesa
 • Mbështetje përmes telefonit
Shqipëri
Betstro
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 25 EUR deri në
Min Depozita: EUR 25
Rishikim

Karakteristika

 • Mobile Ready Casino
 • Multiple Slot Providers
 • Rregullatorë të Besuar
 • Chat live
 • Reputacion i mirë
 • Bonuse dhe promocione fantastike
Shqipëri
Betstro
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 15 EUR deri në EUR 15
Min Depozita: EUR 30
Rishikim

Karakteristika

 • Huge slot library
 • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • Lundrim i thjeshtë
 • Kazino live
Shqipëri
Cashable
888Starz
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 20% deri në EUR 20
Min Depozita: EUR 10
Rishikim

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Ofertë bujare e bonusit të mirëseardhjes
 • Turne Emocionues
 • Proces i thjeshtë kërkesash
 • Opsione pagesash të shumta
Shqipëri
Powbet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 20 EUR deri në EUR 20
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Great Welcome Bonus
 • Good Bonuses
 • Ofron shumë promocione
 • Opsione pagesash të shumta
 • Shërbim i përkryer
Shqipëri
Dachbet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Multiple Deposit Methods
 • Chat-i live i hapur 24/7
 • Licencuar dhe rregulluar
Shqipëri
SG Casino Betting
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10 EUR deri në
Rishikim

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Easily Navigable Website
 • Plenty of Top Games
 • Shumëllojshmëri e gjerë e opsioneve të bast-vënies
Shqipëri
Dozen Spins
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10% deri në EUR 50
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Available on Mobile
 • Gamë Fantastike Promocionesh
 • ambient miqësor dhe argëtues
 • E thjeshtë në kontakt
 • Mënyra të ndryshme pagese
Shqipëri
Everygame
Licensat: No license available
Baste Falas: 10 EUR deri në EUR 10
Min Depozita: EUR 10
Rishikim

Karakteristika

 • Modern, mobile-friendly online casino
 • Top Online Casino
 • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme