Faqja më e mirë e basteve Google Pay Shqipëri 2024
20

Google Pay faqet e basteve

Faqja më e mirë e basteve Google Pay Shqipëri 2024

Shqipëri
Cashable
SpinBetter
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 100
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Live Support Chat
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Faqe interneti moderne
 • Monedha të shumta të disponueshme

20 Google Pay faqet e basteve

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Google Pay faqet e basteve
  • Best Google Pay faqet e basteve
  • New Google Pay faqet e basteve
  Sorting
  Shqipëri
  Bet365
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Baste Falas: 25 FREE BET deri në EUR 25
  Min Depozita: EUR 5
  Rishikim

  Karakteristika

  • Ndërtues i Basteve
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Modifikim i Bastit
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të basteve
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile
  • Bast i shpejtë
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  DuckDice
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Kripto-pagesa
  • Shumëllojshmëri fantastike e sporteve
  • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
  Shqipëri
  Cashable
  Vave
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në BTC 1
  Min Depozita: USDT 20
  Rishikim

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • Easy site navigation
  • Promocione të shpeshta
  • Shërbim ndaj klientit i mirë
  Shqipëri
  Cloudbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Has Live Casino Games
  • Pranohen bitcoin
  • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
  • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Thunderpick
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Has Live Casino Games
  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
  • Kripto-pagesa
  • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
  Shqipëri
  Jungliwin
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 150 EUR deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 25
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Gaming an Option
  • Multiple Slot Providers
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Lojë plotësisht në çast
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
  Shqipëri
  Cashable
  4RaBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në 20 000 INR
  Min Depozita: 100 INR
  Bast: 10x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • Modern-day website for both desktop and mobile players
  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • Shumë elektronike
  • Një gamë e mirë teknikash pagese
  • Nuk ka tarifa transferte
  Shqipëri
  JustBit
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Great Casino Games
  • Fast Withdrawal Times
  • Multiple Slot Providers
  • Ka shumë opsione të lojërave elektronike
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • E disponueshme për përdorim mobile
  Shqipëri
  500 Casino Betting
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
  • Bonus ekskluziv
  • Lundrueshmëri e mirë
  • Reputacion i mirë
  Shqipëri
  Rollbit
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Easy To Navigate
  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Shumë Promocione
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Shumë mënyra pagese
  Shqipëri
  Gamdom
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Ready
  • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
  • Ndërfaqe e thjeshtë
  • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
  • Cilësime të dobishme të bast-vënies
  Shqipëri
  MatchBook
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Baste Falas: 20 GBP deri në EUR 20
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Faqja duket fantastike dhe është e thjeshtë në lundrim
  • Aplikacione vendase për Android dhe iOS
  • Shkëmbim Bastesh
  • Transmetim Live
  Shqipëri
  FortuneJack
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Pranohen bitcoin
  • Faqja duket fantastike dhe është e thjeshtë në lundrim
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Nuk ka bonus depozite
  Shqipëri
  Legend Play
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 100 EUR deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 3x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  • Seksion tërheqës i basteve live
  • Baste në e-sporte
  Shqipëri
  Khelraja
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 25% deri në INR 10000
  Min Depozita: INR 500
  Bast: 8x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Easy To Use Casino
  • 24/7 customer support
  • Mënyra të thjeshta tërheqjeje
  • Lojë e menjëhershme
  Shqipëri
  Cashable
  Maharaja Fortune
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në INR 10000
  Min Depozita: INR 500
  Bast: 7x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Good selection of games
  • Bonuse dhe promocione bujare
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Faqe interneti moderne
  Shqipëri
  Cashable
  Casinozer
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 50 EUR deri në
  Min Depozita: EUR 20
  Rishikim

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Regjistrim i shpejtë
  Shqipëri
  Cricplayers
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
  • Parashikime me vlera të mira
  • Shumëllojshmëri mënyrash depozitimi
  Cashable
  Bollybet
  Casino is already closed
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në INR 50 000
  Min Depozita: INR 500
  Bast: 15x-25x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Kufi tërheqjeje mbi mesataren
  • Regjistrim i thjeshtë përmes e-mailit
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme

  Finding the best results for you