sq
Faqja më e mirë e basteve Apple Pay Shqipëri 2024
32

Apple Pay faqet e basteve

Faqja më e mirë e basteve Apple Pay Shqipëri 2024

Shqipëri
Cashable
SpinBetter
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 100
Bast: 3x
Rishikim

Karakteristika

 • Live Support Chat
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Faqe interneti moderne
 • Monedha të shumta të disponueshme

32 Apple Pay faqet e basteve

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Apple Pay faqet e basteve
  • Best Apple Pay faqet e basteve
  • New Apple Pay faqet e basteve
  Sorting
  Shqipëri
  Cashable
  Playzilla
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 500 EUR
  Min Depozita: 20 EUR
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 Live Chat
  • Optimized for Mobile
  • Opsione fleksibël pagese
  • Baste në e-sporte
  • Seleksionim i mirë i basteve
  Shqipëri
  Bet365
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Baste Falas: 25 FREE BET deri në EUR 25
  Min Depozita: EUR 5
  Rishikim

  Karakteristika

  • Ndërtues i Basteve
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Modifikim i Bastit
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të basteve
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile
  • Bast i shpejtë
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  Cashable
  Betmaster
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Weekend Bonus: 100% deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 10x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Pranohen bitcoin
  • Handikapë aziatikë
  • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
  • Oferta nga MMA
  • Tërheqje të shpejta
  • Sporte virtuale
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Cashable
  PokerStars
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Isle of Man Isle of Man
  Deposit Bonus: 100% deri në $100 000
  Min Depozita: Not Stated
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Me shumë licenca
  • Kërko një Bast
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
  • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Betroom24
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Easy site navigation
  • Great Slots
  • Sports betting and casino in one
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Dizajn i thjeshtë dhe miqësor
  • Mbështet Applepay
  Shqipëri
  Thunderpick
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Has Live Casino Games
  • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
  • Shumë mënyra pagese pranohen
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
  • Kripto-pagesa
  • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
  Shqipëri
  Bongo
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
  • Opsione të mira pagese
  • Lundrueshmëri e mirë
  Shqipëri
  DuckDice
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Faqe e thjeshtë, miqësore për përdoruesit
  • Kripto-pagesa
  • Shumëllojshmëri fantastike e sporteve
  • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
  Shqipëri
  Cashable
  Lalabet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 25
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Huge Selection Of Games
  • Great Welcome Bonus
  • Live Chat Available 24/7
  • Easy site navigation
  Shqipëri
  SG Casino Betting
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 10 EUR deri në
  Rishikim

  Karakteristika

  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë monedha të disponueshme
  • Mbështetje ndaj klientit cilësore
  Shqipëri
  Cashable
  Vave
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në BTC 1
  Min Depozita: USDT 20
  Rishikim

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • Easy site navigation
  • Promocione të shpeshta
  • Shërbim ndaj klientit i mirë
  Shqipëri
  Cloudbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Has Live Casino Games
  • Pranohen bitcoin
  • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
  • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Betlive
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Mobile Casino Included
  • pamje dhe ndjesi e re, moderne
  • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
  • Kufi tërheqjeje mbi mesataren
  • Lojëra live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Snatch
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Great live casino
  • 24/7 Live Support
  • E përshtatshme për mobile
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Absolutisht i besueshëm dhe serioz
  • Lojëra të mira kazinoje
  Shqipëri
  Jungliwin
  Licensat:
  Curacao Curacao
  3rd Deposit Bonus: 150 EUR deri në EUR 150
  Min Depozita: EUR 25
  Bast: 35x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Gaming an Option
  • Multiple Slot Providers
  • Shumë promocione dhe bonuse
  • Lojë plotësisht në çast
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
  Shqipëri
  Cashable
  BDM Bet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 100 EUR deri në EUR 100
  Rishikim

  Karakteristika

  • Opsione pagese për t'iu përshtatur çdo lojtari
  • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
  • Ofron dhoma bingo falas
  • Shumë mënyra të sigurta pagese
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  Shqipëri
  JokaBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 100 EUR deri në EUR 100
  Rishikim

  Karakteristika

  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Luaj në desktop dhe mobile
  • Promocione të vijueshme
  • Ofron shumë promocione
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  Shqipëri
  NovaJackpot
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në EUR 500
  Bast: 3x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Slick and easy-to-use
  • E përshtatshme për mobile
  • Përvojë e personalizuar
  • Chat live
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  Shqipëri
  JustBit
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Great Casino Games
  • Fast Withdrawal Times
  • Multiple Slot Providers
  • Ka shumë opsione të lojërave elektronike
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • E disponueshme për përdorim mobile
  Shqipëri
  Legend Play
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 100 EUR deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 3x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
  • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje
  • Seksion tërheqës i basteve live
  • Baste në e-sporte
  Shqipëri
  500 Casino Betting
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
  • Bonus ekskluziv
  • Lundrueshmëri e mirë
  • Reputacion i mirë
  Shqipëri
  Rollbit
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Easy To Navigate
  • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
  • Shumë Promocione
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Shumë mënyra pagese
  Shqipëri
  Cashable
  BritainBet
  Licensat:
  MGA MGA
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në GBP 500
  Min Depozita: GBP 10
  Bast: WCB
  Rishikim

  Karakteristika

  • Good selection of games
  • Top Game Providers
  • Suporton shumë mënyra pagese
  • Përvojë argëtuese, me temë
  • Tregje aktive të basteve
  Shqipëri
  Gamdom
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Ready
  • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
  • Ndërfaqe e thjeshtë
  • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
  • Cilësime të dobishme të bast-vënies
  Shqipëri
  Cashable
  BetStorm
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në BRL 5000
  Min Depozita: BRL 100
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Chat
  • Sports betting and casino in one
  • Pagesa me reputacion dhe të besuara
  • Faqe e optimizuar për mobile
  • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
  • Mënyra të ndryshme pagese
  Shqipëri
  MatchBook
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Alderney Alderney
  Baste Falas: 20 GBP deri në EUR 20
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Faqja duket fantastike dhe është e thjeshtë në lundrim
  • Aplikacione vendase për Android dhe iOS
  • Shkëmbim Bastesh
  • Transmetim Live
  Shqipëri
  Cashable
  Bovada
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Refer a Friend Bonus: 200% deri në USD 200
  Min Depozita: USD 20
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Gaming an Option
  • Diverse Slot Providers
  • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
  • Pagesa të shpejta
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
  Shqipëri
  PointsBet AU
  Licensat: No license available
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Adresa është e përshtatshme për mobile
  • Reputacion i fortë online
  • Shumë mënyra për të kontaktuar
  • Drejtuar nga një emër i besuar
  Shqipëri
  Cashable
  Casinozer
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 50 EUR deri në
  Min Depozita: EUR 20
  Rishikim

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Regjistrim i shpejtë

  Finding the best results for you