Faqja më e mirë e basteve SEK Shqipëri 2024
39

Swedish kronor faqet e basteve

Faqja më e mirë e basteve SEK Shqipëri 2024

Shqipëri
Melbet
Licensat:
Curacao Curacao
Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
Rishikim

Karakteristika

  • Para të gatshme të disponueshme
  • Tërheqje të shpejta
  • Seksion fantastik i basteve live
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile

Swedish kronor faqet e basteve 2024

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
    Best Swedish kronor faqet e basteve
    • Best Swedish kronor faqet e basteve
    • New Swedish kronor faqet e basteve
    Sorting
    Shqipëri
    BetandYou
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Baste Falas: 30 EUR deri në EUR 30
    Min Depozita: EUR 50
    Rishikim

    Karakteristika

    • Optimized for Mobile
    • 24/7 customer support
    • Shkëmbim Bastesh
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Shumë mënyra depozitimi
    • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
    • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
    • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
    Shqipëri
    Cashable
    SpinBetter
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
    Min Depozita: EUR 100
    Bast: 3x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Live Support Chat
    • Ofertë mirëseardhjeje
    • Faqe interneti moderne
    • Monedha të shumta të disponueshme
    Shqipëri
    Cashable
    Oppa888
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Deposit Bonus: 100% deri në EUR 137
    Min Depozita: EUR 9
    Bast: 10x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Live Chat Available 24/7
    • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
    • Aplikacione celulare për Android/iOS
    • Pranohen kriptomonedhat
    • Lojëra live me ndarës letrash
    Shqipëri
    Bet365
    Licensat:
    UKGC UKGC
    Gibraltar Gibraltar
    Baste Falas: 25 FREE BET deri në EUR 25
    Min Depozita: EUR 5
    Rishikim

    Karakteristika

    • Ndërtues i Basteve
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Modifikim i Bastit
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Kufij të lartë të basteve
    • Transmetim Live
    • Aplikacion mobile
    • Bast i shpejtë
    • Tërheqje të shpejta
    Shqipëri
    1xBet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Bonus i Kthimit të Parave: 30% deri në 67 S$
    Min Depozita: 7 S$
    Bast: 10x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Aplikacione celulare për Android/iOS
    • Handikapë aziatikë
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Mënyra të ndryshme pagese
    • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
    • Modifikim i Bastit
    • Shërbim ndaj klientit miqësor
    • Transmetim Live
    • Tërheqje të shpejta
    • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme
    Shqipëri
    Cashable
    GG Bet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Bonus i Kthimit të Parave: 20% deri në USD 200
    Min Depozita: USD 100
    Rishikim

    Karakteristika

    • Live Chat Available 24/7
    • Pranon lojtarë nga shumë shtete
    • Parashikime të cilësisë së lartë
    • Shumë mënyra pagese
    • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
    Shqipëri
    Cashable
    Mr Green
    Licensat:
    DGA DGA
    MGA MGA
    UKGC UKGC
    Baste Falas: 20 EUR deri në EUR 20
    Min Depozita: EUR 20
    Bast: 1x, 35x
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Aplikacion mobile
    • Me shumë licenca
    Shqipëri
    Cashable
    Megapari
    Licensat: No license available
    Saturday Deposit Bonus: 100% deri në EUR 100
    Min Depozita: EUR 5
    Bast: 3x
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Bast me 1 klikim
    • Ndërtues i Basteve
    • Shkëmbim Bastesh
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Shumë mënyra depozitimi
    • Mbi 500 ndodhi live në ditë
    Shqipëri
    Sbobet
    Licensat: No license available
    Bonus i Mirëseardhjes: 15% deri në EUR 200
    Min Depozita: EUR 20
    Bast: 14x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Optimized for Mobile
    • Great Selection of Slots
    • Shumë mënyra për të kontaktuar
    • Lojëra live me ndarës letrash
    • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
    Shqipëri
    William Hill
    Licensat:
    UKGC UKGC
    Gibraltar Gibraltar
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Uk Gambling License
    • Aplikacione celulare për Android/iOS
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Kufij të lartë të fitimeve
    • Transmetim Live
    • Mbi 200 gara me kuaj në ditë
    • Faqe interneti në disa gjuhë
    • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
    • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
    Shqipëri
    Cashable
    Winsmania
    Licensat:
    Costa Rica License Costa Rica License
    Bonus i Mirëseardhjes: 175% deri në EUR 2000
    Min Depozita: EUR 20
    Bast: 5x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Mobile Casino Available
    • Live Support Chat
    • Easy To Navigate
    • Slots, roulette, blackjack, video poker, live casino
    • Opsione të mira pagese
    Shqipëri
    Cashable
    NinBet
    Licensat:
    Costa Rica License Costa Rica License
    Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në EUR 2000
    Min Depozita: EUR 20
    Bast: 10x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Live Chat Support Available
    • Huge slot library
    • Lojëra të përshtatshme për mobile
    • Siguri fantastike
    • E thjeshtë në kontakt
    • Oferta nga MMA
    Shqipëri
    Cashable
    Luckster
    Licensat:
    MGA MGA
    UKGC UKGC
    Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në C$200
    Min Depozita: C$10
    Rishikim

    Karakteristika

    • Optimized for Mobile
    • Live Chat Feature
    • Website Optimised For Mobile
    • Opsione të mira të basteve sportive
    Shqipëri
    Cashable
    BetWinner
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Bonus i Kthimit të Parave: 3% deri në 1347 CAD
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Handikapë aziatikë
    • Ndërtues i Basteve
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
    Shqipëri
    Vbet
    Licensat:
    MGA MGA
    Curacao Curacao
    Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në
    Min Depozita: EUR 100
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Mënyra të ndryshme pagese
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    • Lojëra live me ndarës letrash
    • Transmetim Live
    • Aplikacion mobile
    Shqipëri
    Smarkets
    Licensat:
    MGA MGA
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Big Selection Of Slots
    • Chat-i live është i dispinueshëm
    • Tregje aktive të basteve
    • Parashikime me vlera të mira
    • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
    Shqipëri
    Cashable
    SpinBounty
    2K lojtarë

    Licensat:
    Curacao Curacao
    Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në
    Min Depozita: EUR 15
    Bast: 35x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Multiple Deposit Methods
    • Lots of Promotions
    • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
    • E thjeshtë në përdorim
    • Pajtueshmëri mobile
    • Kripto-pagesa
    • Lundrim i thjeshtë
    • Përvojë e shkëlqyer për përdoruesin
    • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
    Shqipëri
    Cashable
    BetMartini
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 100
    Min Depozita: EUR 20
    Bast: 5x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Huge Selection Of Games
    • Live Chat Available 24/7
    • Pagesa të shpejta
    • Shumë bonuse dhe promocione
    Shqipëri
    MagicWin Sport
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Ka një bonus fantastik mirëseardhjeje
    • Mbështetje ndaj klientit fantastike
    • E thjeshtë në kontakt
    • Shumë mënyra depozitimi
    Shqipëri
    Everygame
    Licensat: No license available
    Baste Falas: 10 EUR deri në EUR 10
    Min Depozita: EUR 10
    Rishikim

    Karakteristika

    • Pranohen bitcoin
    • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
    • Faqja duket fantastike dhe është e thjeshtë në lundrim
    • Parashikime me vlera të mira
    Shqipëri
    BetTarget
    Licensat:
    MGA MGA
    UKGC UKGC
    Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
    Bast: 9x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Cool Online Casino
    • Faqe interneti e këndshme
    • Libërtar i licencuar dhe me reputacion
    • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
    • Seleksionim i mirë i basteve
    • Regjistrim i shpejtë
    Shqipëri
    Royal Oak
    Licensat: No license available
    Bonus i Mirëseardhjes: 100 EUR deri në EUR 100
    Min Depozita: EUR 25
    Rishikim
    Kodi Bonusit

    Karakteristika

    • Optimized for Mobile
    • Good selection of games
    • Pranohen bitcoin
    • Shumë mënyra depozitimi
    • Opsione të shumta
    Shqipëri
    LSbet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
    Min Depozita: EUR 10
    Rishikim

    Karakteristika

    • 24/7 customer support
    • Handikapë aziatikë
    • Para të gatshme të disponueshme
    • Opsione pagesash të shumta
    • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
    Shqipëri
    Betlive
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Live Chat Available 24/7
    • Mobile Casino Included
    • pamje dhe ndjesi e re, moderne
    • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
    • Kufi tërheqjeje mbi mesataren
    • Lojëra live me ndarës letrash
    Shqipëri
    Cashable
    Fezbet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Bonusi Ringarkohet: 50% deri në EUR 500
    Min Depozita: EUR 20
    Bast: 8x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Optimized for Mobile
    • Live Chat Available 24/7
    • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
    • Opsione pagesash të shumta
    • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
    Shqipëri
    500 Casino Betting
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
    • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
    • Bonus ekskluziv
    • Lundrueshmëri e mirë
    • Reputacion i mirë
    Shqipëri
    Cashalot
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
    Rishikim
    Kodi Bonusit

    Karakteristika

    • Ndihmë dhe mbështetje ndaj klientit 24/7
    • Gamë e gjerë valutash
    • Brand i mirë-njohur
    • Seleksionim fantastik lojërash
    • Ofron kategori të ndryshme lojërash
    Shqipëri
    Casino X
    Licensat:
    Curacao Curacao
    Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
    Rishikim

    Karakteristika

    • Huge Selection Of Games
    • Ka shumë opsione të lojërave elektronike
    • Makineta elektronike xhekpot progresive të njohura
    • Lejohet VPN
    • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
    Shqipëri
    MrXbet
    Licensat:
    Curacao Curacao
    2nd Deposit Bonus: 100% deri në EUR 250
    Min Depozita: EUR 20
    Bast: 10x
    Rishikim

    Karakteristika

    • Optimized for Mobile
    • Top Tier Software Providers
    • Chat live
    • Pranon lojtarë nga shumë shtete
    • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë

    Finding the best results for you