sq
Support Ukraine against Russian invasion
Faqja më e mirë e basteve DKK Shqipëri 2023
19

Denmark krone faqet e basteve

Faqja më e mirë e basteve DKK Shqipëri 2023

Shqipëri
Cashable
Melbet
Vlerësimi i redaktorëve: 8.81/10
Komentet e përdoruesve
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 651 RON
Min Depozita: 8 RON
Bast: 5x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Para të gatshme të disponueshme
 • Tërheqje të shpejta
 • Seksion fantastik i basteve live
 • Transmetim Live
 • Aplikacion mobile

Denmark krone faqet e basteve 2023

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Denmark krone faqet e basteve
  • Best Denmark krone faqet e basteve
  • New Denmark krone faqet e basteve
  Sorting
  Shqipëri
  Zodiac Bet
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.49/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Handikapë aziatikë
  • Pamje aziatike
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Pak kufizime për shtetin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  • Shumë mundësi pamjesh
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Cashable
  Tipwin
  Vlerësimi i redaktorëve: 8.03/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €100
  Min Depozita: Not Stated
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Makineta elektronike xhekpot progresive të njohura
  • Pranon lojtarë nga shumë shtete
  • Tërheqje pa pagesë
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Varietet i pafund i mënyrave të pagesës
  • Lojëra live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Bet365
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.89/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Ndërtues i Basteve
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Modifikim i Bastit
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të basteve
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile
  • Bast i shpejtë
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  Cashable
  1xBet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.86/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 100% deri në R$ 1200
  Min Depozita: R$ 4
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Handikapë aziatikë
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  • Modifikim i Bastit
  • Shërbim ndaj klientit miqësor
  • Transmetim Live
  • Tërheqje të shpejta
  • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme
  Shqipëri
  Cashable
  1Bet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.51/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Oferta do të skadojë në:
  0276
  D
  :
  05
  H
  :
  01
  M
  :
  15
  S
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 12x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 Live Chat
  • Kufi tërheqjeje mbi mesataren
  • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
  • Siguruar me teknologjinë SSL
  Shqipëri
  Betobet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.51/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Shumë monedha të disponueshme
  • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
  • Shumëllojshmëri lojërash
  Shqipëri
  Cashable
  Megapari
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.47/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Weekly Cashback Bonus: 3% deri në $1000
  Min Depozita: Not Stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Bast me 1 klikim
  • Ndërtues i Basteve
  • Shkëmbim Bastesh
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  Shqipëri
  Cashable
  Mr Green
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.43/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Free Bet: 5 EUR deri në 5 EUR
  Min Depozita: Not stated
  Bast: Not stated
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Aplikacion mobile
  Shqipëri
  Cashable
  18Bet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.4/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Oferta do të skadojë në:
  0276
  D
  :
  05
  H
  :
  01
  M
  :
  15
  S
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 16x
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Pamje aziatike
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Pak kufizime për shtetin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra pagese
  • Licencë MGA
  • Aplikacion mobile
  • Shumë mundësi pamjesh
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  William Hill
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.35/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Uk Gambling License
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Transmetim Live
  • Mbi 200 gara me kuaj në ditë
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Cashable
  BetWinner
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.23/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat: No license available
  Thursday Deposit Bonus: 100% deri në €100
  Min Depozita: €10
  Bast: 3x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Handikapë aziatikë
  • Ndërtues i Basteve
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  • Tërheqje të shpejta
  • Aplikacion mobile
  Shqipëri
  Betway
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.16/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • Mobile-friendly Design
  • Pagesa të shpejta
  • Varietet i pafund i mënyrave të pagesës
  • Nuk ka limit tërheqjeje
  Shqipëri
  Cashable
  FavBet
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.13/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €170
  Min Depozita: €/£/$ 10
  Bast: 15x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • VIP Loyalty Program
  • Handikapë aziatikë
  • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
  • Pak kufizime për shtetin
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
  • Transmetim Live
  • Llogaritësi i basteve të sistemit
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Intertops
  Vlerësimi i redaktorëve: 6.08/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Kahnawake Kahnawake
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë bonuse dhe promocione
  Shqipëri
  Karamba
  Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  MGA MGA
  UKGC UKGC
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Nuk ka limit për tërheqjen e parave
  • Oferta të shumta bastesh
  • Pagesa të shpejta
  • Shërbim ndaj klientit i mirë
  Shqipëri
  Cashable
  Betrophy
  Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Free Bet: 50 EUR deri në 50 EUR
  Bast: 5x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Gamë e gjerë valutash
  • Baste live
  • Sporte virtuale
  Shqipëri
  Bwin
  Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Ndërtues i Basteve
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  • Transmetim Live
  • Shumë mundësi pamjesh
  Shqipëri
  Cashable
  MrXbet
  Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
  Komentet e përdoruesve
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Monthly Deposit Bonus: 50% deri në €100
  Min Depozita: €20/$20/£20
  Bast: 6x
  Rishikim

  Vlerësimi i përdoruesit

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Top Tier Software Providers
  • Chat live
  • Pranon lojtarë nga shumë shtete
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë

  Finding the best results for you