Zodiac Bet Rishikim

Përditësuar më: 12/20/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Zodiac Bet Bonuset

Bonuset me Depozitë në Zodiac Bet

Shqipëri
Cashable
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 10
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Rishikim
Kodi Bonusit

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

1 of 4

Zodiac Bet kodet promocionale

Përmbledhje

Min Depozita

EUR 10

Tërheqje maksimale

EUR 5 000 per week

Pros

 • 24/7 customer support
 • Handikapë aziatikë
 • Pamje aziatike
 • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
 • Pak kufizime për shtetin
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Kufij të lartë të fitimeve
 • Mbi 500 ndodhi live në ditë
 • Shumë mundësi pamjesh
 • Faqe interneti në disa gjuhë
 • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
 • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit

Cons

 • Nuk ka aplikacion mobile
 • Tarifat e tërheqjes së parave
 • Pagesa përgjithësisht poshtë tregut
 • Nuk ka Modifikim Basti
 • Nuk ka Para të gatshme të pjesshme/automatike
 • Nuk ka rubrikë Speciale për Lojtarët

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Hungarian
 • Canadian
 • Arabic

Më shumë për Zodiac Bet

Zodiac Bet e markës

Zodiac Bet është një libër sportiv që funksionon që prej 2024. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. Zodiac Bet ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

Zodiac Bet Screenshots

 • Zodiac Bet 1
 • Zodiac Bet 2
 • Zodiac Bet 3

Të mirat dhe të këqijat e Zodiac Bet

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e Zodiac Bet, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e Zodiac Bet janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Kodet promocionale

Nëse po kërkoni për kodet promocionale të Zodiac Bet në Shqipëri, keni ardhur në vendin e duhur. Ne kemi kërkuar në internet duke kërkuar të gjitha bonuset më të mira dhe ofertat e regjistrimit që mund t'i përdorni për të përfituar sa më shumë nga bastet dhe lojërat tuaja. Ne kemi mbledhur të gjitha kodet e promovimit të Zodiac Bet.

Sport për të bast

Në Zodiac Bet Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Baste NBA

Bashkohu në bookmaker për një aventurë elektrizuese bastesh NBA. Nga lojërat e sezonit të rregullt deri tek aksionet e playoff-it, Zodiac Bet ofron një shumëllojshmëri bastesh.

Baste për gara me kuaj

Bashkohu në Zodiac Bet Shqipëri për një përvojë bastesh në garim me kuaj. Bëhuni gati për një sërë opsionesh bastesh, duke përfshirë trifectas: fitoni, vendosni ose shfaqni baste.

Basketboll për të bast

Çoni bastet e basketbollit në lartësi të reja. Përdorni mundësi nga ligat lokale deri te lojërat ndërkombëtare. Me basteshkruesit, mund të vini bast për gjithçka, nga rezultatet e lojërave deri te golashënuesit më të mirë.

Baste të drejtpërdrejta Zodiac Bet

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Kazino si një veçori shtesë

Zodiac Bet shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Baste celulare Zodiac Bet

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

Zodiac Bet Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve EUR 10 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card

Siguria dhe Licencimi

Zodiac Bet njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Curacao, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të Zodiac Bet është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

Bellona N.V.

Data e krijimit

2020

Kontakte

Rishikimet

Zodiac Bet Player Reviews

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!