WinBet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
BG License BG License
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

WinBet Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€5

Tërheqje maksimale

BGN 10 000-200 000

Pros

 • Good welcome bonus
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Mënyra të ndryshme pagese
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Lojëra të mira kazinoje
 • Bastevënës i licencuar

Cons

 • Nuk ka aplikacion mobile
 • Pak monedha të disponueshme

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Bulgarian

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

€15

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • Skrill
 • ePay.bg
 • EasyPay
 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • 2 - 10 working day

Më shumë për WinBet

Screenshot-e të WinBet

 • WinBet 1
 • WinBet 2
 • WinBet 3
Baste e-sportive në WinBet

Tek WinBet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në WinBet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin WinBet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë WinBet

Kazinoja WinBet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga WinBet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në WinBet

Falë transletimit live në bastevënësin WinBet, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e WinBet në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Pronar

Win Bet Online Ltd.

Data e krijimit

2015

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të WinBet

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!