William Hill Rishikim

Përditësuar më: 12/28/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

William Hill Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2024

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

GBP 5

Tërheqje maksimale

GBP 33 000 (Credit/Debit Cards), GBP 100 000 (Bank Transfer)

Pros

 • 24/7 customer support
 • Uk Gambling License
 • Aplikacione celulare për Android/iOS
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Kufij të lartë të fitimeve
 • Transmetim Live
 • Mbi 200 gara me kuaj në ditë
 • Faqe interneti në disa gjuhë
 • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
 • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit

Cons

 • Bonuset nuk janë të disponueshme për të gjitha shtetet
 • Shumë ankesa të pazgjidhura
 • Nuk ka Modifikim Basti

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Chinese
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Greek
 • Czech
 • Hungarian
 • Serbian
 • Slovenian

Pagesat

Pagesa Minimale

GBP 5

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • POLi
 • Diners Club International
 • EPS
 • Euteller
 • Neosurf
 • QIWI
 • AstroPay Card
 • Yandex Money
 • PayPal
 • instaDebit
 • Cheque
 • Sofort (by Skrill)

Koha e pagesës

 • ewallets

  0-24 hours

 • credit / debit cards

  3-5 days

 • bank transfers

  5-10 days

 • cheques

  7-10 days

 • pending time

  24-72 hours

Më shumë për William Hill

William Hill e markës

William Hill është një libër sportiv që funksionon që prej 2024. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. William Hill ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

William Hill Screenshots

 • William Hill 1
 • William Hill 2
 • William Hill 3

Të mirat dhe të këqijat e William Hill

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e William Hill, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e William Hill janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Sport për të bast

Në William Hill Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Basketboll për të bast

Çoni bastet e basketbollit në lartësi të reja. Përdorni mundësi nga ligat lokale deri te lojërat ndërkombëtare. Me basteshkruesit, mund të vini bast për gjithçka, nga rezultatet e lojërave deri te golashënuesit më të mirë.

Diversiteti i tenisit

Përjetoni bastet në të gjitha turnetë kryesore të tenisit, nga bari i Wimbledon deri te fushat e forta të US Open. Me William Hill ju mund të vini bast për lojtarët tuaj të preferuar, fituesit e ndeshjeve ose të vendosni rezultate në ngjarjet kryesore ATP dhe WTA.

Baste NBA

Bashkohu në bookmaker për një aventurë elektrizuese bastesh NBA. Nga lojërat e sezonit të rregullt deri tek aksionet e playoff-it, William Hill ofron një shumëllojshmëri bastesh.

Baste të drejtpërdrejta dhe transmetim William Hill

Përveç kësaj, platforma e basteve përmirëson përvojën e bast live me transmetim i drejtpërdrejtë i ngjarjeve. Ky kombinim i basteve të drejtpërdrejta dhe transmetimit është unik dhe ofron një përvojë gjithëpërfshirëse bastesh që vlerësohet shumë në krahasim me e tjerë basteshkruesit.

Kazino si një veçori shtesë

William Hill shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Aplikacioni i basteve

William Hill Aplikacioni celular, i disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android, është krijuar për bastorët që preferojnë të vendosin baste në lëvizje. Ai ofron një mënyrë të thjeshtë për të vendosur baste, për të ndjekur bastet dhe për të hyrë në gamën e plotë të opsioneve të basteve nga kudo, në çdo kohë. Aplikacioni integron të gjithë funksionalitetin e platformës së basteve në një ndërfaqe celulare miqësore për përdoruesit.

Baste celulare William Hill

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

William Hill Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve GBP 5 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa
 • Skrill

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa
 • Skrill

Siguria dhe Licencimi

William Hill njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të William Hill është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

WHG (International) Ltd.

Data e krijimit

1998

Kontakte

Rishikimet

William Hill Player Reviews

(2 Rishikimet)
Colombia Treecher
6 /10

Unë kam përdorur William Hill për të vendosur baste për një kohë të gjatë, dhe megjithëse është një faqe shumë e besueshme, sapo kuptova se nuk mund t'i modifikoni bastet këtu. Kjo më shqetësoi shumë dhe mendoj se do të gjej një faqe tjetër ku kjo është e mundur.

Ya ocupo William Hill para hacer apuestas hace tiempo, y aunque sea un sitio muy confiable, recién me enteré que no se pueden editar las apuestas acá. Esto me molestó mucho y creo que voy a buscar otro sitio donde esto sea posible.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Colombia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Colombia Leonardo L
10 /10

Unë kam luajtur në faqet e basteve për më shumë se dhjetë vjet tani, dhe gjithmonë e kam dashur William Hill. Për shumë vite e kam këtë faqe si vendin kryesor ku bëj baste sportive.

Yo juego en sitios de apuestas hace ya más de diez años, y siempre me encantó el William Hill. Desde hace muchos años tengo este sitio como el principal lugar donde hago apuestas deportivas.

I Vlerësuar: 2022-07-25

Automatically translated with Google Translate in Colombia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!