sq
Support Ukraine against Russian invasion

VDCasino Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

VDCasino Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Deposit Bonus: 50% deri në ₺500
Min Depozita: ₺50
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

€1

Tërheqje maksimale

₺10 000 per transaction

Pros

 • Good selection of games
 • Mbështetje ndaj klientit telefonike e disponueshme
 • Baste live
 • Transmetim Live
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin

Cons

 • Metoda të kufizuara të tërheqjes së parave
 • Pak monedha të disponueshme
 • Pak gjuhë në faqen e internetit
 • Nuk ka Gara me Kuaj

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Turkish

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

Not Stated

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Visa

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa

Koha e pagesës

 • up to 6 working days

Më shumë për VDCasino

Screenshot-e të VDCasino

 • VDCasino 1
 • VDCasino 2
 • VDCasino 3
Baste e-sportive në VDCasino

Tek VDCasino ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në VDCasino

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin VDCasino. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë VDCasino

Kazinoja VDCasino ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga VDCasino është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në VDCasino

Falë transletimit live në bastevënësin VDCasino, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e VDCasino në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni VDCasino

Aplikacioni i basteve sportive VDCasino ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni VDCasino është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Newart Gaming N.V.

Data e krijimit

2006

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të VDCasino

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!