sq

Tipwin Rishikim

Përditësuar më: 01/05/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
MGA MGA
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Tipwin Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Tipwin

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 7x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

EUR 10

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • Optimized for Mobile
 • Makineta elektronike xhekpot progresive të njohura
 • Pranon lojtarë nga shumë shtete
 • Tërheqje pa pagesë
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Varietet i pafund i mënyrave të pagesës
 • Lojëra live me ndarës letrash

Cons

 • Nuk ka chat live
 • Nuk ka Handikapë Aziatikë
 • Pranim basti i ngadaltë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • French
 • German
 • Swedish
 • Danish
 • Turkish
 • Croatian

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

EUR 10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • Moneta

Koha e pagesës

 • up to 48 hours

Më shumë për Tipwin

Tipwin e markës

Tipwin është një libër sportiv që funksionon që prej 2010. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. Tipwin ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

Tipwin Screenshots

 • Tipwin 1
 • Tipwin 2
 • Tipwin 3

Të mirat dhe të këqijat e Tipwin

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e Tipwin, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e Tipwin janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Sport për të bast

Në Tipwin Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Basketboll për të bast

Çoni bastet e basketbollit në lartësi të reja. Përdorni mundësi nga ligat lokale deri te lojërat ndërkombëtare. Me basteshkruesit, mund të vini bast për gjithçka, nga rezultatet e lojërave deri te golashënuesit më të mirë.

Baste NBA

Bashkohu në bookmaker për një aventurë elektrizuese bastesh NBA. Nga lojërat e sezonit të rregullt deri tek aksionet e playoff-it, Tipwin ofron një shumëllojshmëri bastesh.

Futboll Tipwin

Basstilet ofron mundësi të pafundme për baste futbolli. Eksploroni një lojë e gjerë, nga Premier League në Kupën e Botës. Me Tipwin Shqipëri mund të vini bast në ndeshjet e UEFA Champions League, La Liga, Serie A dhe Bundesliga. Zgjidhni nga bastet për rezultatet e ndeshjeve, lojtarët e lojtarëve ose golat totale.

Baste të drejtpërdrejta Tipwin

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Kazino si një veçori shtesë

Tipwin shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Aplikacioni i basteve

Tipwin Aplikacioni celular, i disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android, është krijuar për bastorët që preferojnë të vendosin baste në lëvizje. Ai ofron një mënyrë të thjeshtë për të vendosur baste, për të ndjekur bastet dhe për të hyrë në gamën e plotë të opsioneve të basteve nga kudo, në çdo kohë. Aplikacioni integron të gjithë funksionalitetin e platformës së basteve në një ndërfaqe celulare miqësore për përdoruesit.

Baste celulare Tipwin

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

Tipwin Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve EUR 10 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro

Siguria dhe Licencimi

Tipwin njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Malta, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të Tipwin është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

Tipwin Ltd.

Data e krijimit

2010

Kontakte

Rishikimet

Tipwin Player Reviews

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!