Stake Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Stake Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

ETH 0.001

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • 24/7 customer support
 • Tregje aktive të basteve
 • Pak kufizime për shtetin
 • Regjistrim i shpejtë dhe i thjeshtë
 • Tërheqje të shpejta

Cons

 • Nuk ka aplikacion mobile
 • Nuk Ka Mbështetje Telefonike
 • Nuk ka Ndërtues Basti

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • French
 • German
 • Polish
 • Chinese
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Indonesian
 • Turkish

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

BTC 0.002

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Tron Coin
 • EOS

Koha e pagesës

 • ewallets

  0-1 hours

 • card payments

  0-1 hours

 • bank transfers

  0-1 hours

 • cheques

  not offered

 • pending time

  0-1 hours

Më shumë për Stake

Screenshot-e të Stake

 • Stake 1
 • Stake 2
 • Stake 3
Baste e-sportive në Stake

Tek Stake ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Stake

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Stake. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Stake

Kazinoja Stake ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Stake është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në Stake

Falë transletimit live në bastevënësin Stake, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e Stake në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Pronar

Medium Rare N.V.

Data e krijimit

2017

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Stake

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!