sq
Support Ukraine against Russian invasion

Select bet Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 6.16/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Select bet Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€5 000 per week

Pros

 • Good selection of games
 • Kufi tërheqjeje mbi mesataren

Cons

 • Tarifat e tërheqjes së parave
 • Libër sportiv relativisht i ri
 • Ka një kufizim maksimal i fitimit ditor

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Japanese
 • Hungarian
 • Arabic

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Interac
 • Klarna

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Interac
 • Klarna

Koha e pagesës

 • up to 7 days

Më shumë për Select bet

Screenshot-e të Select bet

 • Select bet 1
 • Select bet 2
 • Select bet 3
Baste e-sportive në Select bet

Tek Select bet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Select bet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Select bet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Select bet

Kazinoja Select bet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Select bet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Select bet

Aplikacioni i basteve sportive Select bet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Select bet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Bellona N.V.

Data e krijimit

2020

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Select bet

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!