ReloadBet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

ReloadBet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në ReloadBet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €120
Min Depozita: €20
Bast: 10x
Rishikim

Bonuset me Depozitë në ReloadBet

Shqipëri
Cashable
Deposit Bonus: 30% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 50
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

$10

Tërheqje maksimale

$100 000 per day

Pros

 • Optimized for Mobile
 • Handikapë aziatikë
 • Lojëra live me ndarës letrash
 • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë

Cons

 • Mbështetja në chat live nuk është e disponueshme 24/7
 • Probabilitete të ulëta të basteve live
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha monedhat
 • Tërheqje të ngadalta

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

$10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • AstroPay Card
 • Bank transfer
 • Rapid Transfer

Koha e pagesës

 • up to 3 days

Më shumë për ReloadBet

Screenshot-e të ReloadBet

 • ReloadBet 1
 • ReloadBet 2
 • ReloadBet 3
Baste live në ReloadBet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin ReloadBet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë ReloadBet

Kazinoja ReloadBet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga ReloadBet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni ReloadBet

Aplikacioni i basteve sportive ReloadBet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni ReloadBet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Media Entertainment N.V.

Data e krijimit

2018

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të ReloadBet

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!