Rabona Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Rabona Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€20 000 per month

Pros

 • 24/7 customer support
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Pak kufizime për shtetin
 • Shumë bonuse dhe promocione
 • Shumë mënyra depozitimi

Cons

 • Nuk ka aplikacion mobile
 • Probabilitete përgjithësisht poshtë tregut
 • Kufi tërheqjeje i ulët
 • Nuk ka Handikapë Aziatikë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Russian
 • Hungarian
 • Turkish
 • Hindi

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Entropay
 • EcoPayz
 • Nordea
 • Euteller
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Instant Banking
 • Yandex Money
 • Payeer
 • Paysec THB
 • instaDebit
 • EnterCash
 • Swedbank
 • SEB Bank
 • iDebit
 • Suomen Verkkomaksut
 • Handelsbanken

Koha e pagesës

 • up to 24 working hours

Më shumë për Rabona

Screenshot-e të Rabona

 • Rabona 1
 • Rabona 2
 • Rabona 3
Baste e-sportive në Rabona

Tek Rabona ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Rabona

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Rabona. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Rabona

Kazinoja Rabona ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Rabona është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Pronar

Araxio Development N.V.

Data e krijimit

2019

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Rabona

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!