Playzilla Rishikim

Përditësuar më: 01/24/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Playzilla Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Playzilla

Shqipëri
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 3x
Rishikim

Bonuset me Depozitë në Playzilla

Shqipëri
Weekly Reload Bonus: 50% deri në EUR 500
Min Depozita: EUR 20
Bast: 8x
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 500 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

EUR 10

Tërheqje maksimale

per day EUR 1000, per week EUR 5000, per month EUR 20 000

Pros

 • 24/7 Live Chat
 • Optimized for Mobile
 • Opsione fleksibël pagese
 • Baste në e-sporte
 • Seleksionim i mirë i basteve

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Hungarian

Pagesat

Pagesa Minimale

EUR 10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Jeton Wallet
 • Ethereum
 • Tether
 • Ripple

Koha e pagesës

 • instant

Më shumë për Playzilla

Playzilla e markës

Playzilla është një libër sportiv që funksionon që prej 2024. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. Playzilla ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

Playzilla Screenshots

 • Playzilla 1
 • Playzilla 2
 • Playzilla 3

Të mirat dhe të këqijat e Playzilla

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e Playzilla, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e Playzilla janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Sport për të bast

Në Playzilla Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Basketboll për të bast

Çoni bastet e basketbollit në lartësi të reja. Përdorni mundësi nga ligat lokale deri te lojërat ndërkombëtare. Me basteshkruesit, mund të vini bast për gjithçka, nga rezultatet e lojërave deri te golashënuesit më të mirë.

Esports Playzilla Diversiteti

Dëshironi të bast në esports? Playzilla është vendi i duhur për ju. Shikoni Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant dhe Hearthstone.

Futboll Playzilla

Basstilet ofron mundësi të pafundme për baste futbolli. Eksploroni një lojë e gjerë, nga Premier League në Kupën e Botës. Me Playzilla Shqipëri mund të vini bast në ndeshjet e UEFA Champions League, La Liga, Serie A dhe Bundesliga. Zgjidhni nga bastet për rezultatet e ndeshjeve, lojtarët e lojtarëve ose golat totale.

Baste të drejtpërdrejta Playzilla

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Baste celulare Playzilla

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

Playzilla Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve EUR 10 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Bank transfer

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Jeton Wallet
 • Ethereum

Siguria dhe Licencimi

Playzilla njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Curacao, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të Playzilla është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

Rabidi N.V.

Data e krijimit

2021

Kontakte

Rishikimet

Playzilla Player Reviews

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!