Pinnacle Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Pinnacle Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€5 000 per transaction

Pros

 • Tregje aktive të basteve
 • Kufij të lartë të basteve
 • Tërheqje të shpejta
 • Opsion i rivendosjes së bastit

Cons

 • Nuk ka Ndërtues Basti
 • Nuk ka Para të Gatshme
 • Nuk ka transmetim live
 • Nuk ka bonus mirëseardhjeje

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Czech
 • Hebrew
 • Simplified Chinese

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Boleto
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Instant Banking
 • oxxo
 • instaDebit
 • Cheque
 • JCB
 • iDebit
 • Internet Banking
 • UnionPay
 • Local Bank Transfer
 • Discover
 • Bank transfer
 • Much Better
 • Pay4Fun
 • Interac

Koha e pagesës

 • e-wallets

  a few minutes

 • bitcoin

  24-48 hours

 • credit/debit cards

  up to 5 business days

 • bank transfer

  10 business days

Më shumë për Pinnacle

Screenshot-e të Pinnacle

 • Pinnacle 1
 • Pinnacle 2
 • Pinnacle 3
Baste e-sportive në Pinnacle

Tek Pinnacle ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Pinnacle

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Pinnacle. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Pinnacle

Kazinoja Pinnacle ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Pinnacle është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Pinnacle

Aplikacioni i basteve sportive Pinnacle ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Pinnacle është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Ragnarok Corporation N.V.

Data e krijimit

2004

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Pinnacle

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!