sq
Support Ukraine against Russian invasion

Paripesa Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 8.1/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Paripesa Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €100
Min Depozita: €1
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

€/$1

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Shumë bonuse dhe promocione
 • Kërkesa bast-vënieje të pakta
 • Monedha të shumta të disponueshme
 • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë

Cons

 • Jo të gjitha kushtet dhe afatet janë përkthyer në opsionet gjuhësore që ofrohen në faqen e internetit
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha shtetet

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Vietnamese
 • Greek
 • Czech
 • Danish
 • Estonian
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Slovak
 • Turkish
 • Belarusian
 • Croatian
 • Slovenian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Armenian
 • Uzbek
 • Kazakh

Më shumë për Paripesa

Screenshot-e të Paripesa

 • Paripesa 1
 • Paripesa 2
 • Paripesa 3
Baste e-sportive në Paripesa

Tek Paripesa ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Paripesa

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Paripesa. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Paripesa

Kazinoja Paripesa ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Paripesa është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në Paripesa

Falë transletimit live në bastevënësin Paripesa, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e Paripesa në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni Paripesa

Aplikacioni i basteve sportive Paripesa ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Paripesa është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Vezzali Ltd.

Data e krijimit

2019

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Paripesa

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!