Parimatch Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Parimatch Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€1

Tërheqje maksimale

$1 000 000 for one bet in the gaming account currency

Pros

 • 24/7 customer support
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Transmetim Live
 • Shumë bonuse speciale
 • Aplikacion mobile
 • Bast i shpejtë
 • Tërheqje brenda 24 orëve

Cons

 • Shumë vende të kufizuara

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Polish
 • Romanian
 • Russian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Azeri
 • Kyrgyz
 • Kazakh

Pagesat

Pagesa Minimale

€1

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Perfect Money
 • Jeton Wallet
 • Ethereum
 • AdvCash
 • Bitcoin Cash

Koha e pagesës

 • instantly

Më shumë për Parimatch

Screenshot-e të Parimatch

 • Parimatch 1
 • Parimatch 2
 • Parimatch 3
Baste e-sportive në Parimatch

Tek Parimatch ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Parimatch

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Parimatch. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Parimatch

Kazinoja Parimatch ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Parimatch është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në Parimatch

Falë transletimit live në bastevënësin Parimatch, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e Parimatch në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni Parimatch

Aplikacioni i basteve sportive Parimatch ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Parimatch është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Suncast Furure N.V.

Data e krijimit

1996

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Parimatch

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!