sq

Paddy Power Rishikim

Përditësuar më: 03/22/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
UKGC UKGC
Alderney Alderney
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Paddy Power Bonuset

Bonuset me Depozitë në Paddy Power

Shqipëri
Baste Falas: 20 GBP deri në GBP 20
Min Depozita: GBP 5
Rishikim
Kodi Bonusit

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

1 of 1

Paddy Power kodet promocionale

Përmbledhje

Min Depozita

GBP 5

Tërheqje maksimale

Not Limited for GBP

Pros

 • Para të gatshme të disponueshme
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Tërheqje pa pagesë
 • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
 • Gamë fantastike e tregjeve të futbollit
 • Shumë mënyra pagese
 • Mbështetje ndaj klientit cilësore

Cons

 • Shumë vende të kufizuara

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

GBP 5

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • PayPal

Koha e pagesës

 • ewallets

  1-4 hours

 • credit / debit cards

  2-3 days

 • bank transfers

  1-5 days

 • cheques

  2-3 days

 • pending time

  4-24 hours

Më shumë për Paddy Power

Paddy Power e markës

Paddy Power është një libër sportiv që funksionon që prej 2004. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. Paddy Power ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

Paddy Power Screenshots

 • Paddy Power 1
 • Paddy Power 2
 • Paddy Power 3

Të mirat dhe të këqijat e Paddy Power

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e Paddy Power, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e Paddy Power janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Kodet promocionale

Nëse po kërkoni për kodet promocionale të Paddy Power në Shqipëri, keni ardhur në vendin e duhur. Ne kemi kërkuar në internet duke kërkuar të gjitha bonuset më të mira dhe ofertat e regjistrimit që mund t'i përdorni për të përfituar sa më shumë nga bastet dhe lojërat tuaja. Ne kemi mbledhur të gjitha kodet e promovimit të Paddy Power.

Sport për të bast

Në Paddy Power Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Diversiteti i tenisit

Përjetoni bastet në të gjitha turnetë kryesore të tenisit, nga bari i Wimbledon deri te fushat e forta të US Open. Me Paddy Power ju mund të vini bast për lojtarët tuaj të preferuar, fituesit e ndeshjeve ose të vendosni rezultate në ngjarjet kryesore ATP dhe WTA.

Futboll Paddy Power

Basstilet ofron mundësi të pafundme për baste futbolli. Eksploroni një lojë e gjerë, nga Premier League në Kupën e Botës. Me Paddy Power Shqipëri mund të vini bast në ndeshjet e UEFA Champions League, La Liga, Serie A dhe Bundesliga. Zgjidhni nga bastet për rezultatet e ndeshjeve, lojtarët e lojtarëve ose golat totale.

Baste për gara me kuaj

Bashkohu në Paddy Power Shqipëri për një përvojë bastesh në garim me kuaj. Bëhuni gati për një sërë opsionesh bastesh, duke përfshirë trifectas: fitoni, vendosni ose shfaqni baste.

Baste të drejtpërdrejta Paddy Power

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Kazino si një veçori shtesë

Paddy Power shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Baste celulare Paddy Power

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

Paddy Power Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve GBP 5 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill

Siguria dhe Licencimi

Paddy Power njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Alderney Gambling Control Commission, UK Gambling Commission, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të Paddy Power është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

PPB Entertainment Ltd.

Data e krijimit

2004

Kontakte

Rishikimet

Paddy Power Player Reviews

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!