sq
Support Ukraine against Russian invasion

Novibet Rishikim

Përditësuar më: 10/03/2022
We have not rated closed casinos
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Novibet Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€5 (Paysafecard), €10 (Other cards)

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • 24/7 customer support
 • 0% kufi në ndodhitë kryesore
 • Tiparet e Ndërtuesit të Basteve
 • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
 • Gamë fantastike e tregjeve të futbollit
 • Parashikime të cilësisë së lartë
 • Transmetim Live
 • Aplikacion mobile
 • Me shumë licenca

Cons

 • Shumë vende të kufizuara
 • Bonuset nuk janë të disponueshme për të gjitha shtetet
 • Pak monedha të disponueshme
 • Pak opsione pagese
 • Kufi tërheqjeje i ulët
 • Nuk ka Para të Gatshme Automatike
 • Nuk ka gara me zagarë
 • Nuk ka Baste të shpejta
 • Pranim basti i ngadaltë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Trustly
 • PayPal
 • Sofort (by Skrill)

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Trustly
 • PayPal

Koha e pagesës

 • 2-5 days (credit/debit card)
 • 2-5 working days (bank wire)
 • 1-3 days (other cards)

Më shumë për Novibet

Screenshot-e të Novibet

 • Novibet 1
 • Novibet 2
 • Novibet 3
Baste e-sportive në Novibet

Tek Novibet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Novibet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Novibet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Novibet

Kazinoja Novibet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Novibet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në Novibet

Falë transletimit live në bastevënësin Novibet, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e Novibet në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni Novibet

Aplikacioni i basteve sportive Novibet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Novibet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Novigroup Ltd.

Data e krijimit

2010

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Novibet

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!