MyStake Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

MyStake Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

20€

Tërheqje maksimale

Per month: 15000€, Per week: 7500€

Pros

 • Massive selection of games
 • Live Chat Available 24/7
 • Depozitat nga kriptovalutat pranohen
 • Pranon lojtarë nga shumë shtete

Cons

 • Jo të gjithë ofruesit e lojërave janë të disponueshëm për të gjithë shtetet
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha shtetet

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Swedish
 • Russian

Pagesat

Pagesa Minimale

20€

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Sepa
 • Swift

Koha e pagesës

 • 1 business day

Më shumë për MyStake

Screenshot-e të MyStake

 • MyStake 1
 • MyStake 2
 • MyStake 3
Baste e-sportive në MyStake

Tek MyStake ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në MyStake

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin MyStake. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë MyStake

Kazinoja MyStake ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga MyStake është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Pronar

OnyxioN B.V.

Data e krijimit

2019

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të MyStake

(7 Rishikimet)
Netherlands Andrea
10 /10

MyStake ofron paketën e plotë për lojtarët e fatit. Ju mund të bastni në sporte të ndryshme, është e mundur të vendosni baste live dhe ka një kazino të pajisur plotësisht

MyStake biedt het volledige pakket aan gokkers. Zo kun je wedden op verschillende sporten, het mogelijk om live weddenschappen te plaatsen en er is een volledig ingericht casino

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Netherlands. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Colombia CasinoTreatsMaster
8 /10

Mësova për sitin Mystake kohët e fundit, rreth dy javë më parë. Po bëhet faqja ime e preferuar e basteve. Shumë sporte dhe mbështetje e mirë ndaj klientit, jo aq shumë mënyra pagese.

Conocí el sitio Mystake hace poco, como unas dos semanas. Se está volviendo mi sitio de apuestas favorito. Muchos deportes y buena atención al cliente, solo no tiene tantos métodos de pago.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Colombia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Venezuela Mayflower
8 /10

Sa herë që vë bast në mystake bastet e mia fitojnë, dhe në thelb vetëm për këtë arsye e përdor atë haha Është një faqe e mirë, por ka pak opsione depozitimi, si dhe një mbështetje për gabimet. Por gjëja e rëndësishme është të fitosh bastet, apo jo?

Siempre que apuesto en mystake mis apuestas salen vencedoras, y básicamente solo por esto lo utilizo jaja Es un buen sitio, pero tiene pocas opciones de depósito, además de un soporte fallo. Pero lo importante es ganar las apuestas, ¿verdad?

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Venezuela. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!