sq
Support Ukraine against Russian invasion

MrXbet Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

MrXbet Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €100
Min Depozita: €20/$20/£20
Bast: 6x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Monthly Deposit Bonus: 50% deri në €100
Min Depozita: €20/$20/£20
Bast: 6x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€5 000

Pros

 • Optimized for Mobile
 • Top Tier Software Providers
 • Chat live
 • Pranon lojtarë nga shumë shtete
 • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë

Cons

 • Mbështetja në chat live nuk është e disponueshme 24/7
 • Vonesa në pagesa

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • French
 • Swedish
 • Portuguese
 • Spanish
 • Turkish

Më shumë për MrXbet

Screenshot-e të MrXbet

 • MrXbet 1
 • MrXbet 2
 • MrXbet 3
Baste e-sportive në MrXbet

Tek MrXbet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në MrXbet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin MrXbet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë MrXbet

Kazinoja MrXbet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga MrXbet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni MrXbet

Aplikacioni i basteve sportive MrXbet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni MrXbet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Business Media World Ltd.

Data e krijimit

2017

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të MrXbet

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!