sq
Support Ukraine against Russian invasion

MrCasino Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

MrCasino Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

Not Stated

Tërheqje maksimale

₺50 000 per transaction

Pros

 • Good selection of games
 • Chat live
 • Lojëra live me ndarës letrash
 • Shumë mënyra pagese

Cons

 • I disponueshëm në pak shtete
 • Nuk ka shumë promocione
 • Një monedhë e disponueshme

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Turkish

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

Not Stated

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Visa
 • Maestro
 • Bitcoin
 • Envoy
 • CEP Bank
 • Papara
 • Aninda Credit Card
 • Payfix
 • Hizli QR

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • Maestro
 • Bitcoin
 • Envoy
 • CEP Bank
 • Papara
 • Aninda Credit Card
 • Payfix
 • Hizli QR

Koha e pagesës

 • 1-3 working days

Më shumë për MrCasino

Screenshot-e të MrCasino

 • MrCasino 1
 • MrCasino 2
 • MrCasino 3
Baste e-sportive në MrCasino

Tek MrCasino ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në MrCasino

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin MrCasino. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë MrCasino

Kazinoja MrCasino ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga MrCasino është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në MrCasino

Falë transletimit live në bastevënësin MrCasino, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e MrCasino në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni MrCasino

Aplikacioni i basteve sportive MrCasino ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni MrCasino është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

BETCONSTRUCT

Data e krijimit

2020

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të MrCasino

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!