Mr Green Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Mr Green Bonuset

Bonuset me Depozitë në Mr Green

Shqipëri
Baste Falas: 20 EUR deri në 20 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 1x, 35x
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Baste Falas: 5 EUR deri në 5 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€10 000 per day

Pros

 • 24/7 customer support
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Aplikacion mobile

Cons

 • Tarifa depozitimi dhe tërheqjeje
 • Tarifa për tërheqjen
 • Pak mënyra tërheqjeje
 • Nuk ka transmetim live
 • Nuk ka Para të gatshme të pjesshme/automatike

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • German
 • Swedish
 • Norwegian
 • Danish

Pagesat

Pagesa Minimale

€30

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • Trustly
 • PayPal
 • Revolut

Koha e pagesës

 • ewallets

  0-24 hours

 • credit / debit cards

  1-3 days

 • bank transfers

  1-3 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  12-72 hours

Më shumë për Mr Green

Screenshot-e të Mr Green

 • Mr Green 1
 • Mr Green 2
 • Mr Green 3
Baste e-sportive në Mr Green

Tek Mr Green ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Mr Green

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Mr Green. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Mr Green

Kazinoja Mr Green ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Mr Green është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Mr Green

Aplikacioni i basteve sportive Mr Green ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Mr Green është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

William Hill PLC

Data e krijimit

2016

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Mr Green

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!