sq
Support Ukraine against Russian invasion

Mozzart Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 8.5/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Mozzart Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • 24/7 customer support
 • Mobile-friendly Design
 • Llotaria është e disponueshme
 • Seleksionim i mirë i basteve
 • Parashikime të cilësisë së lartë
 • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme

Cons

 • Vetëm një valutë pranohet
 • Seleksionim i varfër i ofruesve të lojërave

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Finnish
 • German
 • Spanish
 • Serbian
 • Croatian
 • Albanian
 • Macedonian

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • Trustly
 • Sofort (by Skrill)
 • Rapid Transfer

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer

Koha e pagesës

 • ewallets

  1-2 hours

 • card payments

  2-7 days

 • bank transfers

  2-7 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  0-96 hours

Më shumë për Mozzart

Screenshot-e të Mozzart

 • Mozzart 1
 • Mozzart 2
 • Mozzart 3
Baste e-sportive në Mozzart

Tek Mozzart ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Mozzart

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Mozzart. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Mozzart

Kazinoja Mozzart ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Mozzart është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Mozzart

Aplikacioni i basteve sportive Mozzart ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Mozzart është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Mozzartbet Malta Ltd.

Data e krijimit

2019

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Mozzart

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!