Meridianbet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
MGA MGA
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Meridianbet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Meridianbet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €300
Min Depozita: €10
Bast: 5x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€10 000 per day, €15 000 per week

Pros

 • Mobile-friendly Design
 • Good selection of games
 • Gamë e gjerë valutash
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Lojëra live me ndarës letrash
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin

Cons

 • Shumë vende të kufizuara

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • German
 • Portuguese
 • Spanish

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • PayPal

Koha e pagesës

 • ewallets

  24-48 hours

 • bank transfers

  3-7 days

 • pending time

  48-72 hours

Më shumë për Meridianbet

Screenshot-e të Meridianbet

 • Meridianbet 1
 • Meridianbet 2
 • Meridianbet 3
Baste e-sportive në Meridianbet

Tek Meridianbet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Meridianbet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Meridianbet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Meridianbet

Kazinoja Meridianbet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Meridianbet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Meridianbet

Aplikacioni i basteve sportive Meridianbet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Meridianbet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Meridian Gaming Ltd.

Data e krijimit

2013

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Meridianbet

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!