Melbet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Melbet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Melbet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 651 RON
Min Depozita: 8 RON
Bast: 5x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€1

Tërheqje maksimale

$60 000 per week

Pros

 • Para të gatshme të disponueshme
 • Tërheqje të shpejta
 • Seksion fantastik i basteve live
 • Transmetim Live
 • Aplikacion mobile

Cons

 • Mungesë e Ndërtuesit të Bastit
 • Probabilitete të ulëta
 • Nuk ka PayPal të disponueshëm
 • Nuk ka Baste të shpejta
 • Autoritet i varfër licencues

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Danish
 • Estonian
 • Hebrew
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Slovak
 • Turkish
 • Belarusian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Georgian
 • Malay
 • Mongolian
 • Uzbek
 • Kazakh
 • Macedonian
 • Persian

Më shumë për Melbet

Screenshot-e të Melbet

 • Melbet 1
 • Melbet 2
 • Melbet 3
Baste e-sportive në Melbet

Tek Melbet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Melbet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Melbet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Melbet

Kazinoja Melbet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Melbet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Melbet

Aplikacioni i basteve sportive Melbet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Melbet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Melbet

(1 Rishikimet)
Bangladesh Doubletrouble
10 /10

Shërbim i mirë melbet, fitova 10000 bdt dhe nuk e mora kodin tim të tërheqjes në fillim. Kontaktova me mbështetjen e klientit dhe mora kodin tim të tërheqjes në 20 minuta. Shërbim i mirë dhe shanse të mira!!

Good service melbet, i won 10000 bdt and i didnt receive my withdrawal code at first. I contacted customer support and got my withdrawal code in 20 minutes. Nice service and good odds!!

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Bangladesh. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!