sq
Support Ukraine against Russian invasion

MatchBook Rishikim

Përditësuar më: 10/07/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
UKGC UKGC
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

MatchBook Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

10 EUR

Tërheqje maksimale

Not stated

Pros

 • Aplikacione vendase për Android dhe iOS
 • Shkëmbim Bastesh
 • Transmetim Live

Cons

 • Pak mënyra pagese
 • Nuk ka mbështetje ndaj klientit 24 orë në ditë
 • Vetëm gjuha angleze

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English

Pagesat

Pagesa Minimale

10 EUR

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Skrill

Koha e pagesës

 • ewallets

  up to 48 hours

 • card payments

  2-5 banking days

 • bank transfers

  2-5 banking days

Më shumë për MatchBook

Screenshot-e të MatchBook

 • MatchBook 1
 • MatchBook 2
 • MatchBook 3
Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në MatchBook

Falë transletimit live në bastevënësin MatchBook, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e MatchBook në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Pronar

Triplebet Ltd.

Data e krijimit

2004

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të MatchBook

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!