LVbet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
MGA MGA
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

LVbet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në LVbet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 50 EUR
Min Depozita: 10 EUR
Bast: 12x
Rishikim

Bonuset me Depozitë në LVbet

Shqipëri
Cashable
Weekly Deposit Bonus: 200 EUR deri në EUR 200
Min Depozita: EUR 200
Bast: 3x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€5 000 per day

Pros

 • Handikapë aziatikë
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Mënyra të ndryshme pagese
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Lojëra live me ndarës letrash
 • Aplikacion mobile
 • Baste speciale

Cons

 • Probabilitete mesatare
 • Nuk ka mbështetje ndaj klientit 24 orë në ditë
 • Nuk ka Ndërtues Basti
 • Nuk ka Gara me Kuaj
 • Nuk ka Para të gatshme të pjesshme/automatike
 • Nuk ka Baste të shpejta

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Finnish
 • German
 • Polish
 • Portuguese
 • Spanish
 • Vietnamese
 • Hungarian

Pagesat

Pagesa Minimale

€20

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Rapida
 • Trustly
 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • e-wallets 1-7 hours
 • bank transfers 2-5 days
 • pending time 1-12 hours

Më shumë për LVbet

Screenshot-e të LVbet

 • LVbet 1
 • LVbet 2
 • LVbet 3
Baste e-sportive në LVbet

Tek LVbet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në LVbet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin LVbet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë LVbet

Kazinoja LVbet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga LVbet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni LVbet

Aplikacioni i basteve sportive LVbet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni LVbet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Fairload Ltd.

Data e krijimit

2016

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të LVbet

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!