sq
Support Ukraine against Russian invasion

LSbet Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 6.08/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

LSbet Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Bonusi Ringarkohet: 100% deri në €100
Min Depozita: €20
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

$100 000 per day

Pros

 • 24/7 customer support
 • Handikapë aziatikë
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Opsione pagesash të shumta
 • Tërheqje të shpejta
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin

Cons

 • Probabilitete të ulëta të basteve live
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha monedhat

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • Nordea
 • EPS
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Sofort (by Skrill)

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • AstroPay Card

Koha e pagesës

 • ewallets

  4-24 hours

 • credit / debit cards

  3-5 days

 • bank transfers

  3-5 days

 • cheques

  3-5 days

 • pending time

  4-24 hours

Më shumë për LSbet

Screenshot-e të LSbet

 • LSbet 1
 • LSbet 2
 • LSbet 3
Baste e-sportive në LSbet

Tek LSbet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në LSbet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin LSbet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë LSbet

Kazinoja LSbet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga LSbet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në LSbet

Falë transletimit live në bastevënësin LSbet, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e LSbet në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Pronar

Media Entertainment N.V.

Data e krijimit

2012

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të LSbet

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!