Librabet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Librabet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Librabet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 500
Min Depozita: EUR 10
Bast: 35x
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 20
Bast: 1x
Rishikim

Bonuset me Depozitë në Librabet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në €500/$500/zł2000
Min Depozita: Not Stated
Bast: 3x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€20 000 per month

Pros

 • 24/7 customer support
 • VIP Program
 • Aplikacione celulare për Android/iOS
 • Handikapë aziatikë
 • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Parashikime të cilësisë së lartë
 • Kufij të lartë të fitimeve
 • Shumë mënyra pagese
 • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
 • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
 • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
 • Shumëllojshmëri e gjerë bonusesh

Cons

 • Kufi tërheqjeje i ulët
 • Nuk ka Para të Gatshme Automatike
 • Nuk ka Ndërtues Basti
 • Nuk ka Modifikim Basti
 • Nuk ka transmetim live
 • Nuk ka Kërkim basti

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • German
 • Polish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Russian
 • Hungarian
 • Canadian
 • Hindi

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Entropay
 • EcoPayz
 • Nordea
 • Euteller
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Instant Banking
 • Payeer
 • Paysec THB
 • instaDebit
 • EnterCash
 • Swedbank
 • SEB Bank
 • iDebit
 • Suomen Verkkomaksut
 • Handelsbanken
 • iWallet

Koha e pagesës

 • up to 24 working hours

Më shumë për Librabet

Screenshot-e të Librabet

 • Librabet 1
 • Librabet 2
 • Librabet 3
Baste e-sportive në Librabet

Tek Librabet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Librabet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Librabet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Librabet

Kazinoja Librabet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Librabet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Librabet

Aplikacioni i basteve sportive Librabet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Librabet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Araxio Development N.V.

Data e krijimit

2018

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Librabet

(1 Rishikimet)
Canada risque
4 /10

Dizajn i bukur, por me sa duket nuk arrij të funksionoj bonusin tim në librabet. Aplikova për ndeshjen e depozitave dhe bëra depozitën time të parë, por ende nuk e kam marrë bonusin tim të depozitës. Në përgjithësi, mund të jetë një faqe e mirë nëse i rregullojnë këto probleme.

Nice design but I can't seem to get my bonus at librabet to work. I applied for the deposit match and made my first deposit, but I still haven’t received my deposit bonus. Overall, might be a good site if they fix these issues.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Canada. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!