Goalbet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
MGA MGA
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Goalbet Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • Handikapë aziatikë
 • Parashikime konkurruese në futboll
 • Tërheqje pa pagesë
 • Seksion fantastik i basteve live
 • Shumë mënyra pagese

Cons

 • Nuk ka chat live
 • Vetëm një valutë pranohet
 • Shumë vende të kufizuara

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Finnish
 • German
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Bulgarian
 • Turkish

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

€30

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • MoneySafe
 • PayKasa
 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • 1-5 working days

Më shumë për Goalbet

Screenshot-e të Goalbet

 • Goalbet 1
 • Goalbet 2
 • Goalbet 3
Baste e-sportive në Goalbet

Tek Goalbet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Goalbet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Goalbet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Aplikacioni Goalbet

Aplikacioni i basteve sportive Goalbet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Goalbet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

GLB GmbH

Data e krijimit

2009

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Goalbet

(2 Rishikimet)
Italy yarda
10 /10

Goalbet Casino është i disponueshëm në faqe në 25 gjuhë dhe ofron shumë lojëra dhe sporte për të bastuar. Goalbet u lejon lojtarëve të bastojnë në futboll me shanset më të mira.

Il Casino Goalbet è disponibile sul sito in 25 lingue e offre tanti giochi e sport su cui scommettere. Goalbet consente ai giocatori di scommettere sul calcio alle migliori quote.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Italy. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Uganda OgreMan
10 /10

Dizajn i bukur, bonus i mirë, pagesa të shpejta = libralidhës më i mirë. Unë përdor skrill për të depozituar në bast Goal dhe ai pranon skrill nga celulari në Ugandë, gjë që është e këndshme për t'u parë! Një faqe e mirë me një larmi të mirë sportesh

Nice design, good bonus, fast payouts = top bookmaker. I use skrill to deposit at Goal bet and it accepts skrill by mobile in Uganda, which is nice to see! A good site with a good variety of sports

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Uganda. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!