GG Bet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

GG Bet Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€5

Tërheqje maksimale

$20 000 per month

Pros

 • Live Chat Available 24/7
 • Pranohen bitcoin
 • Pranon lojtarë nga shumë shtete
 • Parashikime të cilësisë së lartë
 • Shumë mënyra pagese
 • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale

Cons

 • Shumë vende të kufizuara
 • Vonesa në pagesa

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • German
 • Polish
 • Chinese
 • Portuguese
 • Russian
 • Japanese
 • Ukrainian

Pagesat

Pagesa Minimale

€20

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • Flexepin
 • Interac
 • Klarna

Koha e pagesës

 • 1-5 working days

Më shumë për GG Bet

Screenshot-e të GG Bet

 • GG Bet 1
 • GG Bet 2
 • GG Bet 3
Baste e-sportive në GG Bet

Tek GG Bet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në GG Bet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin GG Bet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë GG Bet

Kazinoja GG Bet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga GG Bet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në GG Bet

Falë transletimit live në bastevënësin GG Bet, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e GG Bet në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni GG Bet

Aplikacioni i basteve sportive GG Bet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni GG Bet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Brivio Ltd.

Data e krijimit

2016

Kontakte

 • Faqja e internetit https://gg.bet/
 • Email [email protected]
 • Telefon

  (EN) 44 203 769 19 62

  (RU) 7 499 346 35 73

  (PT

  CN

  JA) 44 203 769 19 62

  (UA) 38 094 710 84 99

  (PL) 48 22 153 10 22

  (DE) 49 303 080 80 95

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të GG Bet

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!