FavBet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

FavBet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në FavBet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €170
Min Depozita: €/£/$ 10
Bast: 15x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€100 000

Pros

 • 24/7 customer support
 • VIP Loyalty Program
 • Handikapë aziatikë
 • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
 • Pak kufizime për shtetin
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Zgjedhje fantastike për tifozët e futbollit
 • Transmetim Live
 • Llogaritësi i basteve të sistemit
 • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit

Cons

 • Kufi tërheqjeje i ulët
 • Nuk ka Ndërtues Basti
 • Nuk ka Para të Gatshme
 • Nuk pranohen kriptomonedhat
 • Nuk ka aplikacion celular për iOS
 • Pranim basti i ngadaltë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Russian
 • Ukrainian

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Yandex Money
 • Wallet One
 • BPay

Koha e pagesës

 • ewallets

  24 hours

 • credit / debit cards

  3-5 days

 • bank transfers

  not offered

 • cheques

  not offered

 • pending time

  24 hours

Më shumë për FavBet

Screenshot-e të FavBet

 • FavBet 1
 • FavBet 2
 • FavBet 3
Baste e-sportive në FavBet

Tek FavBet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në FavBet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin FavBet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë FavBet

Kazinoja FavBet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga FavBet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në FavBet

Falë transletimit live në bastevënësin FavBet, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e FavBet në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni FavBet

Aplikacioni i basteve sportive FavBet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni FavBet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Favorit United N.V.

Data e krijimit

1999

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të FavBet

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!