Dafabet Rishikim

Përditësuar më: 01/25/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Dafabet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Dafabet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 160% deri në 480 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit
Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 60% deri në 3000 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 12x
Rishikim
Kodi Bonusit
Shqipëri
Bonus i Mirëseardhjes: 50% deri në 20 mBTC
Bast: 15x
Rishikim

Bonuset me Depozitë në Dafabet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Kthimit të Parave: 100% deri në 100 MYR
Bast: 1x
Rishikim
Shqipëri
Refer a Friend Bonus: 128 MYR deri në MYR 128
Rishikim

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

2 of 2

Dafabet kodet promocionale

Përmbledhje

Min Depozita

USD 10

Tërheqje maksimale

USD 100000

Pros

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Handikapë aziatikë
 • Pamje aziatike
 • Seksion tërheqës i basteve live
 • Transmetim Live
 • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit

Cons

 • Opsione të limituara të tërheqjes

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Polish
 • Chinese
 • Portuguese
 • Spanish
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Indonesian
 • Hindi

Pagesat

Pagesa Minimale

USD 10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Dogecoin
 • Local Bank Transfer
 • Ethereum
 • Tether
 • USD Coin

Koha e pagesës

 • 1-4 business days

Më shumë për Dafabet

Dafabet e markës

Dafabet është një libër sportiv që funksionon që prej 2024. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. Dafabet ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

Dafabet Screenshots

 • Dafabet 1
 • Dafabet 2
 • Dafabet 3

Të mirat dhe të këqijat e Dafabet

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e Dafabet, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e Dafabet janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Kodet promocionale

Nëse po kërkoni për kodet promocionale të Dafabet në Shqipëri, keni ardhur në vendin e duhur. Ne kemi kërkuar në internet duke kërkuar të gjitha bonuset më të mira dhe ofertat e regjistrimit që mund t'i përdorni për të përfituar sa më shumë nga bastet dhe lojërat tuaja. Ne kemi mbledhur të gjitha kodet e promovimit të Dafabet.

Sport për të bast

Në Dafabet Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Futboll Dafabet

Basstilet ofron mundësi të pafundme për baste futbolli. Eksploroni një lojë e gjerë, nga Premier League në Kupën e Botës. Me Dafabet Shqipëri mund të vini bast në ndeshjet e UEFA Champions League, La Liga, Serie A dhe Bundesliga. Zgjidhni nga bastet për rezultatet e ndeshjeve, lojtarët e lojtarëve ose golat totale.

Diversiteti i tenisit

Përjetoni bastet në të gjitha turnetë kryesore të tenisit, nga bari i Wimbledon deri te fushat e forta të US Open. Me Dafabet ju mund të vini bast për lojtarët tuaj të preferuar, fituesit e ndeshjeve ose të vendosni rezultate në ngjarjet kryesore ATP dhe WTA.

Basketboll për të bast

Çoni bastet e basketbollit në lartësi të reja. Përdorni mundësi nga ligat lokale deri te lojërat ndërkombëtare. Me basteshkruesit, mund të vini bast për gjithçka, nga rezultatet e lojërave deri te golashënuesit më të mirë.

Baste të drejtpërdrejta Dafabet

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Kazino si një veçori shtesë

Dafabet shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Aplikacioni i basteve

Dafabet Aplikacioni celular, i disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android, është krijuar për bastorët që preferojnë të vendosin baste në lëvizje. Ai ofron një mënyrë të thjeshtë për të vendosur baste, për të ndjekur bastet dhe për të hyrë në gamën e plotë të opsioneve të basteve nga kudo, në çdo kohë. Aplikacioni integron të gjithë funksionalitetin e platformës së basteve në një ndërfaqe celulare miqësore për përdoruesit.

Baste celulare Dafabet

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

Dafabet Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve USD 10 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz

Siguria dhe Licencimi

Dafabet njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Curacao, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të Dafabet është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

Osmila N.V.

Data e krijimit

2004

Kontakte

Rishikimet

Dafabet Player Reviews

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!