Cloudbet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Cloudbet Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

0.001 BTC

Tërheqje maksimale

Not Limited for BTC

Pros

 • Live Chat Available 24/7
 • Pranohen bitcoin
 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave live me ndarës letrash

Cons

 • Pranohen vetëm Bitcoins

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Japanese
 • Thai
 • Greek
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Turkish

Pagesat

Pagesa Minimale

0.001 BTC

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Ethereum
 • Tether
 • Bitcoin Cash
 • Chainlink

Koha e pagesës

 • ewallets

  0-24 hours

 • credit / debit cards

  not offered

 • bank transfers

  not offered

 • cheques

  not offered

 • pending time

  0-24 hours

Më shumë për Cloudbet

Screenshot-e të Cloudbet

 • Cloudbet 1
 • Cloudbet 2
 • Cloudbet 3
Baste e-sportive në Cloudbet

Tek Cloudbet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Cloudbet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Cloudbet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Cloudbet

Kazinoja Cloudbet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Cloudbet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Cloudbet

Aplikacioni i basteve sportive Cloudbet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Cloudbet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Halcyon Super Holdings B.V.

Data e krijimit

2013

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Cloudbet

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!