Circus Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Circus Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

din 200

Tërheqje maksimale

Not Limited for RSD

Pros

 • Mobile-friendly Design
 • Top Tier Software Providers
 • Chat live
 • Mbështetur nga kazinotë fizike dhe lokalet sportive
 • Tërheqje të shpejta
 • Lojëra live me ndarës letrash

Cons

 • Mbështetja në chat live nuk është e disponueshme 24/7
 • Zgjedhje e kufizuar e mënyrave të pagesës

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Serbian

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

din 200

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • Maestro
 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • ewallets

  24-48 hours

 • credit / debit cards

  2-5 days

 • bank transfers

  3-7 days

 • cheques

  14-28 days

 • pending time

  0-24 hours

Më shumë për Circus

Screenshot-e të Circus

 • Circus 1
 • Circus 2
 • Circus 3
Baste e-sportive në Circus

Tek Circus ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Circus

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Circus. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Circus

Kazinoja Circus ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Circus është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Circus

Aplikacioni i basteve sportive Circus ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Circus është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Digital Revolution d.o.o

Data e krijimit

2016

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Circus

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!