sq
Support Ukraine against Russian invasion

Casinia Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Casinia Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Deposit Bonus: 100% deri në €100/R$700/$100
Min Depozita: €20/R$150/$20
Bast: 5x-6x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Deposit Bonus: 100% deri në 150 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Free Bet: 10% deri në 500 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 3x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Free Bet: 150 EUR deri në 150 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 3x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në 500 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 3x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Bonusi Ringarkohet: 50% deri në 500 EUR
Min Depozita: Not stated
Bast: 8x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€10 000 per month

Pros

 • Live Chat Available 24/7
 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Lojëra live me ndarës letrash
 • Faqe interneti moderne

Cons

 • Kufi tërheqjeje i ulët
 • Ka më shumë mënyra depozitimi se sa mënyra tërheqjeje
 • Disa kufizime nga shteti

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • German
 • Polish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Russian
 • Japanese
 • Hungarian
 • Hindi

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Entropay
 • Boleto
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Carte Bleue
 • Nordea
 • EPS
 • CartaSi
 • Euteller
 • Neosurf
 • Multibanco
 • QIWI
 • Trustly
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • Payeer
 • Megafone
 • Sepa
 • Paysec THB
 • Bancontact/Mister Cash
 • EnterCash
 • Siru Mobile
 • Alfa Bank
 • Zimpler
 • Suomen Verkkomaksut
 • Dankort
 • OP-Pohjola Group
 • Moneta.ru
 • Beeline
 • MTC
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Klarna
 • Carte Bancaire
 • S-Pankki
 • PayShop
 • Sparbanken

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Entropay
 • EcoPayz
 • Nordea
 • Euteller
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Instant Banking
 • Yandex Money
 • Payeer
 • Paysec THB
 • instaDebit
 • EnterCash
 • Swedbank
 • SEB Bank
 • iDebit
 • Suomen Verkkomaksut
 • Handelsbanken
 • OP-Pohjola Group
 • iWallet
 • S-Pankki
 • Sparbanken

Koha e pagesës

 • up to 24 working hours

Më shumë për Casinia

Screenshot-e të Casinia

 • Casinia 1
 • Casinia 2
 • Casinia 3
Baste e-sportive në Casinia

Tek Casinia ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Casinia

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Casinia. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Casinia

Kazinoja Casinia ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Casinia është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Casinia

Aplikacioni i basteve sportive Casinia ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Casinia është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Araxio Development N.V.

Data e krijimit

2016

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Casinia

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!