sq
Support Ukraine against Russian invasion

Bwin Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Bwin Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€/£/$ 20 000 per month

Pros

 • 24/7 customer support
 • Aplikacione celulare për Android/iOS
 • Ndërtues i Basteve
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Transmetim Live
 • Shumë mundësi pamjesh

Cons

 • Kufi tërheqjeje i ulët
 • Nuk ka Handikapë Aziatikë
 • Tërheqje të ngadalta

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • French
 • Polish
 • Swedish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Hungarian
 • Turkish
 • Croatian
 • Slovenian
 • Catalan

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Ukash
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Entropay
 • Maestro
 • POLi
 • GiroPay
 • Diners Club International
 • ClickandBuy
 • Paybox
 • Przelewy24
 • iDEAL
 • Sofortuberwaisung
 • Abaqoos
 • Ticket Premium
 • Teleingreso
 • Instant Banking
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • instaDebit
 • Moneta
 • Bancontact/Mister Cash
 • Kalixa
 • Electronic Transfer

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Ukash
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Maestro
 • Diners Club International
 • ClickandBuy
 • EPS
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • instaDebit
 • Moneta.ru
 • MyMonedero
 • Electronic Transfer
 • Much Better

Koha e pagesës

 • ewallets

  24-48 hours

 • credit / debit cards

  3-5 days

 • bank transfers

  not offered

 • cheques

  not offered

 • pending time

  24-72 hours

Më shumë për Bwin

Screenshot-e të Bwin

 • Bwin 1
 • Bwin 2
 • Bwin 3
Baste e-sportive në Bwin

Tek Bwin ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Bwin

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Bwin. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Bwin

Kazinoja Bwin ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Bwin është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Bwin

Aplikacioni i basteve sportive Bwin ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Bwin është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

ElectraWorks Ltd.

Data e krijimit

2001

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Bwin

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!