Brazino777 Rishikim

Përditësuar më: 01/22/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Brazino777 Bonuset

Bonuset me Depozitë në Brazino777

Shqipëri
Cashable
Deposit Bonus: 100% deri në USD 50
Min Depozita: USD 5
Bast: As 400% of the wager
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Bonus Depozitave i Dytë: 75% deri në USD 75
Min Depozita: USD 5
Bast: As 400% of the wager
Rishikim
Shqipëri
Cashable
3rd Deposit Bonus: 50% deri në USD 100
Min Depozita: USD 5
Bast: As 400% of the wager
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

EUR 5

Tërheqje maksimale

EUR 1000 per day, EUR 3000 per week, EUR 12000 per month

Pros

 • Optimized for Mobile
 • Good selection of games
 • Kjo faqe ka një aplikacion mobile
 • Chat live
 • Lojëra live me ndarës letrash
 • Faqe interneti moderne

Cons

 • Shumë vende të kufizuara
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha shtetet

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Portuguese
 • Spanish

Pagesat

Pagesa Minimale

EUR 10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • Skrill
 • Boleto
 • Direct Bank Transfer
 • Santander
 • Bradesco
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Banco do Brasil
 • Caixa
 • Pay4Fun
 • Ethereum
 • Tether
 • Bitcoin Cash
 • eZeeWallet

Koha e pagesës

 • bank accounts/cards

  1-6 business days

 • e-wallets

  1-3 business days

 • pix

  immediately

Më shumë për Brazino777

Brazino777 e markës

Brazino777 është një libër sportiv që funksionon që prej 2024. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. Brazino777 ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

Brazino777 Screenshots

 • Brazino777 1
 • Brazino777 2
 • Brazino777 3

Të mirat dhe të këqijat e Brazino777

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e Brazino777, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e Brazino777 janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Sport për të bast

Në Brazino777 Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Diversiteti i tenisit

Përjetoni bastet në të gjitha turnetë kryesore të tenisit, nga bari i Wimbledon deri te fushat e forta të US Open. Me Brazino777 ju mund të vini bast për lojtarët tuaj të preferuar, fituesit e ndeshjeve ose të vendosni rezultate në ngjarjet kryesore ATP dhe WTA.

Basketboll për të bast

Çoni bastet e basketbollit në lartësi të reja. Përdorni mundësi nga ligat lokale deri te lojërat ndërkombëtare. Me basteshkruesit, mund të vini bast për gjithçka, nga rezultatet e lojërave deri te golashënuesit më të mirë.

Baste të drejtpërdrejta Brazino777

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Kazino si një veçori shtesë

Brazino777 shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Aplikacioni i basteve

Brazino777 Aplikacioni celular, i disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android, është krijuar për bastorët që preferojnë të vendosin baste në lëvizje. Ai ofron një mënyrë të thjeshtë për të vendosur baste, për të ndjekur bastet dhe për të hyrë në gamën e plotë të opsioneve të basteve nga kudo, në çdo kohë. Aplikacioni integron të gjithë funksionalitetin e platformës së basteve në një ndërfaqe celulare miqësore për përdoruesit.

Baste celulare Brazino777

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

Brazino777 Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve EUR 5 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Visa
 • Skrill
 • Boleto
 • Santander

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Visa
 • Skrill
 • Boleto
 • Direct Bank Transfer

Siguria dhe Licencimi

Brazino777 njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Curacao, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të Brazino777 është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

Alpha Games N.V.

Data e krijimit

2011

Kontakte

Rishikimet

Brazino777 Player Reviews

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!