sq
Support Ukraine against Russian invasion

Bovada Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.96/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Bovada Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 75% deri në $750
Min Depozita: Not Stated
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

$10 (Bitcoin), $20 (Credit Cards)

Tërheqje maksimale

Check: $3 000 (One withdrawal per seven days), Bitcoin: $9 500 (One withdrawal per three days)

Pros

 • Kufi i lartë i tërheqjes së parave
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra live me ndarës letrash
 • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin

Cons

 • Seleksionim i varfër i ofruesve të lojërave
 • Shumë ankesa të pazgjidhura
 • Synon vetëm një shtet

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Chinese
 • Spanish

Pagesat

Pagesa Minimale

$10 (Bitcoin), $100 (Check)

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • American Express
 • Voucher
 • Bitcoin Cash

Metodat e Tërheqjes

 • Bitcoin
 • Cheque

Koha e pagesës

 • bank transfers

  5-10 days

 • cheques

  7-28 days

 • pending time

  48-72 hours

Më shumë për Bovada

Screenshot-e të Bovada

 • Bovada 1
 • Bovada 2
 • Bovada 3
Baste e-sportive në Bovada

Tek Bovada ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Bovada

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Bovada. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Bovada

Kazinoja Bovada ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Bovada është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Bovada

Aplikacioni i basteve sportive Bovada ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Bovada është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Morris Mohawk Gaming Group

Data e krijimit

2011

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Bovada

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!